Off 01

Na těchto stránkách můžete inzerovat volná místa pro psychology nebo svůj zájem o práci psychologa.

Po zaslání inzerátu na adresu veronika.cernochova@testcentrum.cz jej umístíme na těchto stránkách.

Délka jednoho inzerátu je omezena na 600 znaků (včetně mezer) a inzerát bude zveřejněn nejdéle jeden rok.

Volná místa Práci hledají

Hledám psycholožku – odpovědnou kolegyni pro nepřímou práci v psychologické a interpretační administrativě. Vyhodnocování dat, analýza výsledků metod, příprava psychologických výstupů. Činnost ve vlastním zázemí vhodná pro ženy na rodičovské dovolené, nebo jako doplněk ke svému profesnímu projektu. Časová náročnost asi 60 hodin měsíčně. Zaučíme, vysvětlíme a vybavíme.
Spádově Hradec Králové a Pardubice. Perspektiva spolupráce do 2022.

(inzerát vložen 16. 01. 20)

Dobrý den, jmenuji se Barbora Losenická a jsem absolventkou jednooborové psychologie na FF MU, mám osvědčení z kurzu kompletní krizové intervence, úspěšně ukončený dvouletý kurz arteterapie a pokračuji v navazujícím magisterském studiu speciální pedagogiky (logopedie, surdopedie). Již osm let pracuji jako dobrovolník v organizaci zaměřující se na rozvoj dětí s nejrůznějším druhem postižení. Hledám zaměstnání v BRNĚ zaměřující se na práci s dětmi, ideálně na pozici školní psycholog, psycholog v PPP nebo SPC. Děkuji Vám za případné nabídky na email: losenickab@seznam.cz nebo telefon: 728178359.

(inzerát vložen 24. 06. 19)

Jste v PŘEDATESTAČNÍ přípravě a dumáte, co dělat krom KLINIKY či uvažujete o vlastní PRAXI? Jste po ATESTACI a máte dost samoty v AMBULANCI? Hledáme KOLEGY se zájmem rozvíjet své PSYCHOTERAPEUTICKÉ a PSYCHOLOGICKÉ kompetence směrem k “MASTERY”. Nabízíme možnost podílet se na SPOLUVYTVÁŘENÍ soukromého centra, kde věci fungují, jak mají, je dostatek PODPORY, a kde nejde jen o to vymačkat zaměstnance jako CITRÓN za minimální mzdu. CHCEME, abyste se u nás měli DOBŘE. Požadujeme důvěryhodnost, chuť učit se a dělat věci pořádně. A abyste měli rádi KLIENTY. Výcvik alespoň započatý. Částečný/plný úvazek, PRAHA.
Napište: ideazz@seznam.cz

(inzerát vložen 13. 01. 20)

HLEDÁM první zaměstnání v Brně – nástup v září 2019. Vzdělání: jednooborová psychologie na Jagellonské univerzitě v Krakově. Kromě studijních zkušeností nabízím: dobrovolnické zkušenosti – 4 roky – děti s PAS, spolek „Nikdy nejsi sám“, spolek děti a mládeže s Downovým syndromem a mentálním postižením. Praxe u školního psychologa na gymnázium; v PPP; mateřské školce; jesličkách; v centrum rodinné terapie. Základní kurz bazální stimulace a pedagogické minimum. Od psychologie si odskočím za sportem, hudbou. Chci se dál vzdělávat a záleží mi na smysluplné práci waszut.u@gmail.com

(inzerát vložen 13. 05. 19)

Nestátní zdravotnické zařízení Prev-Centrum přijme do programu ambulantní léčby závislosti psychologa s klinickou specializací. Podmínkou je odborná způsobilost pro výkon zdravotnického povolání (kurs Psycholog ve zdravotnictví), atestace z klinické psychologie výhodou. Dále požadujeme zájem o adiktologickou problematiku. Výhodou je praxe v oboru a psychoterapeutický výcvik.
Nabízíme práci v dynamickém týmu, možnost profesního rozvoje, odpovídající platové ohodnocení, zařazení do předatestační přípravy.
Náplň práce: individuální, skupinová, rodinná terapie, psychodiagnostika pod supervizí
Nástup: květen 2020
Motivační dopis a CV zaslat na adresu: office@prevcentrum.cz

(inzerát vložen 08. 01. 20)

Dobrý den, jsem absolventka jednooborové psychologie na FF MU v Brně a mám 5 let zkušeností s prací na pozici psychologa ve zdravotnictví.Hledám pozici na zkrácený úvazek, ideálně v Brně, ale dojíždění pro mě není překážkou. Mám zakončený psychoterapeutický výcvik a do atestace mi chybí 2 roky. Kontaktovat mně můžete na 341889@mail.muni.cz. Za nabídky předem děkuji.

(inzerát vložen 28. 01. 19)

Nabídka pracovní pozice:
Pedagogicko-psychologická poradna Znojmo, příspěvková organizace přijme od 2/2020 psychologa – zástup za MD, úvazek 1,0.
Náplní práce je zejména diagnostika dětí a žáků se SVP, následné intervence, reedukace, poradenství.
Požadujeme VŠ zdělání jednooborová psychologie.
Počítačovou gramotnost na uživatelské úrovni.
Finanční ohodnocení: dle platných platových předpisů pedagogických pracovníků, dovolená 40 dní/rok.
Životopisy spolu s motivačními dopisy zasílejte na adresu: spackova@skolyjm.cz

(inzerát vložen 08. 01. 20)

PPP a SPC OK, pracoviště SPC Mohelnice přijme od 5/2020 psychologa – zástup za MD, úvazek 1,0.
Náplní práce je zejména diagnostika dětí a žáků s postižením (mentálním, tělesným, PAS).
Požadujeme dbornou způsobilost pro výkon povolání psychologa,
ŘP skupiny B (aktivní řidič), počítačovou gramotnost na uživatelské úrovni.
Finanční ohodnocení: 12. platová třída tab.4 (pedagogové), dovolená 40 dní/rok.
Životopisy spolu s motivačními dopisy zasílejte na adresu: vymetalova@spc-mohelnice.cz

(inzerát vložen 06. 01. 20)

Do soukromé psychologické ordinace v Příbrami hledám kolegyni/kolegu klinického psychologa na 2 dny v týdnu. Místo je vhodné i pro psychologa v předatestační přípravě. Nástup možný od března 2020. Cesta autobusem z Prahy Smíchovského nádraží trvá asi 50 minut. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte na tel. 602 555 465 nebo mailem na adresu: jitkailgnerova@seznam.cz Děkuji.

(inzerát vložen 18. 12. 19)

FZŠ prof. Otokara Chlupa v Praze na Nových Butovicích přijme do svého týmu speciálního pedagoga, minimálně na 0,5 úvazku. Nástup dle dohody. Bližší informace na charvatova@fzs-chlupa.cz, tel. 235 513 117.

(inzerát vložen 13. 12. 19)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje hledá pro pracoviště Kladno psychologa a dále speciálního pedagoga, nejlépe na plný úvazek. Nástup možný k 1.2.2020. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání, praxe v oboru vítána (není podmínkou). Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vlídný tým, možnost dalšího profesního růstu, pružnou pracovní dobu, stravenky. Výhodné dopravní spojení s Prahou.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na: vodickova@pppsk.cz, tel. 312 661 044

(inzerát vložen 13. 12. 19)

Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě nabízí pracovní místo – psycholog/psycholožka.
● Dynamická práce s mladými chlapci a děvčaty, 15 – 19 let.
● Hrubý měsíční plat – od 33 000,- Kč.
● Úvazek – plný – 40 h, část je možné vykonávat doma.
● Vhodné i pro absolventy.
● Požadované vzdělání – VŠ magisterský program psychologie
● Zaměstnanecké výhody – příspěvek na stravování a penzijní připojištění, odměny, dovolená 40 dnů, 12 dní volna na samostudium.
● Dojezdová vzdálenost z Brna
Kontakt: Mgr. František Dostál, e-mail: dostal@vuolesnice.cz, tel. 775 725 484, Mgr. Barbora Kóša, e-mail: kosa@vuolesnice.cz

(inzerát vložen 05. 12. 19)

Speciálně pedagogické centrum pro vady řeči a poruchy autistického spektra v Ostravě nabízí pracovní pozici psychologa na plný úvazek.
Požadavky: jednooborová psychologie, řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Nástup možný od ledna 2020.
Životopisy zasílejte na email: spc.rakusova@zskptvajdy.cz

(inzerát vložen 13. 11. 19)

Pedagogicko – psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha 9 – Hloubětín, hledá psychologa na celý úvazek. Nástup 1.1.2020 nebo dle dohody. Požadujeme magisterské studium jednooborové psychologie, nabízíme práci v příjemném kolektivu, zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, pružnou pracovní dobu, platové zařazení v tabulce pedagogických pracovníků, stravenky, 8 týdnů dovolené, dny studijního volna. Vhodné i pro absolventy.
V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu.
Kontakt : travnickova@pppsk.cz , tel. 281 867 331, 739 673 187

(inzerát vložen 12. 11. 19)

Centrum duševního zdraví Strakonice hledá do multidisciplinárního týmu Klinického psychologa na zkrácený úvazek. Hrubá mzda 41.000,- Kč hrubého při plném úvazku. Pracovní doba dle dohody a 25 dní dovolené. Bližší informace podá Mgr. Veronika Švarcová – 774483769. Životopisy můžete zasílat na E-mail: poradna@fokus-pisek.cz. Nástup možný od 1.1. 2020.

(inzerát vložen 08. 11. 19)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 3 a 9
hledá pro své pracoviště v Praze 9 psychologa na celý úvazek.
Převažuje práce diagnostického a intervenčního charakteru, spolupráce se školami a s tím související administrativa.
Nabízíme vlídný pracovní tým, klouzavou pracovní dobu, 40 řádné dovolené, stravenky a solidní finanční ohodnocení.
Jedná se aktuálně o zástup za rodičovskou dovolenou. Po dohodě je možná i další spolupráce.
V případě zájmu pište prosím na stolarova@ppp9.cz

(inzerát vložen 05. 11. 19)

Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, přijme školního psychologa na 0,5 úvazek.
Výborná dostupnost z Brna – 12 minut!!! Nástup možný ihned. Je zde zavedené ŠPP, 2 spec. pedagogové, 1 psycholog. Pozice je vhodná i pro absolventy a nabízí poměrně velkou svobodu v rámci vlastní seberealizace. Milí kolegové a vstřícné vedení. Krátké motivační dopisy a životopisy prosím zasílejte přímo na moji adresu martina.bremova@seznam.cz. Na stejnou adresu také můžete směřovat jakékoli další dotazy.

(inzerát vložen 04. 11. 19)

FZŠ prof. Otokara Chlupa v Praze na Nových Butovicích přijme do svého týmu speciálního pedagoga na 0,5 úvazku. Nástup dle dohody. Bližší informace na charvatova@fzs-chlupa.cz, tel. 235 513 117.

(inzerát vložen 04. 11. 19)

Nabízím pronájem zařízené terapeutické místnosti 24 m + kuchyňka a soc. zařízení, internet, klimatizace. Prostory jsou v perfektně udržovaném domě s recepcí 100m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu 550 KČ za jeden den v měsíci. Nyní je volné pondělí a středa.
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603 195 057

(inzerát vložen 04. 11. 19)

Dětská psychologická poradna v centru Brna hledá kolegu / kolegyni na výpomoc.
Víc informací a registrace zájemců na https://forms.gle/mRgNTBVv7EoHZbFx6

(inzerát vložen 23. 10. 19)

Nabízíme volnou pracovní pozici pro psychology na soukromé klinice komplexní medicíny v Praze.
Spolupráce možná na 1-3 dny v týdnu.
Psychoterapeutický výcvik výhodou.
Mladý pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí, dobré platové ohodnocení.
Životopisy a motivační dopisy zasílejte na ester.sromova@endala.cz

(inzerát vložen 21. 10. 19)

Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, laboratoř senzomotoriky, nabízí pozici člena řešitelského týmu – garanta psychodiagnostiky neurovývojových poruch u dětí (ADHD, DCD, aj.) v rámci projektu zaměřeného na vývoj a ověřování diagnostických nástrojů s užitím IT. Úvazek 0.1 až 0.3 po dobu 2020-2022 (lze dohodnout kratší období). Publikační výstupy, účast v projektech a historie dalších odborných činností v oboru vítány.
Kontakt: 585 636 112, 775 571 629, rudolf.psotta@upol.cz

(inzerát vložen 03. 10. 19)

FZŠ prof. Otokara Chlupa na Nových Butovicích přijme školního psychologa (na 0,5 nebo 1 úvazku). Nástup listopad nebo prosinec 2019. Bližší informace na charvatova@fzs-chlupa.cz, tel. 235 513 117.

(inzerát vložen 02. 10. 19)

SŠ, ZŠ a MŠ, Praha 10, Chotouňská 476 přijme psychologa do SPC (úvazek 0,6).
Vzděláváme žáky s mentálním postižením a autismem.
Bližší informace na tel. 274 774 948, e-mail: vacho.roman@seznam.cz

(inzerát vložen 01. 10. 19)

Do soukromé psychologické ambulance v Praze 10 (Želivského/Strašnická) hledám kolegu/kolegyni klinického psychologa s psychoterapeutickým výcvikem či v předatestační přípravě. Spolupráce možná na jeden až pět dní v týdnu, dobré finanční podmínky. Nástup od ledna 2020. Kontakt: psychologickecentrumpraha@email.cz, mobil: 603 318 529.

(inzerát vložen 30. 09. 19)

PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE Horní Beřkovice, akreditované zařízení pro specializační vzdělávání v klinické psychologii, hledá do svého týmu PSYCHOLOGA VE ZDRAVOTNICTVÍ. Podpora vzdělávání, nadstandardní osobní ohodnocení, jen 25 minut dálnicí od Prahy. Nástup prosinec 2019 nebo dohodou. CV a motivační dopis zasílejte na stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz. Bližší informace naleznete na https://www.pnhberkovice.cz/index.php/pro-odborniky/volna-pracovni-mista

(inzerát vložen 30. 09. 19)

Ordinace klinicke psychologie a psychoterapie na poliklinice Modrany, Soukalova 3 se smluvnimi vztahy s pojistovnami hleda zkuseneho psychologa, pripadne i zajemce o zkusenosti…ke komplexni diagnostice deti i dospelych, individualni, parove, rodinne i skupinove terapii.

Na uvazku je mozne se domluvit dle Vasich moznosti.

Kontaktni osoba: Iveta Hrckova, iveta.hrckova@gmail.com, tel.777321915

(inzerát vložen 27. 09. 19)

NABÍZÍME TERAPEUTICKÝ PROSTOR v Praze 1, na Václavském náměstí. Prostory jsou vhodné pro začínající terapeuty, kteří si budují klientelu a nevyužijí prostor v plném rozsahu.
Vybavení prostoru: Terapeutická část (3 křesla, konferenční stolek) a kancelářská část (psací stůl, počítač s tiskárnou, telefon)
Čekárna pro klienty s toaletami, recepce. Prostor pro skupinovou terapii (17 osob) a přednáškový sál (100 osob).
Spolupráce v jednotlivých blocích a dnech: 8:00 – 13:30 hod (550,- Kč), 14:00 – 20:00 hod (650,- Kč), 8:00 – 20:00 hod (1 200,- Kč). psychologie.mustek@gmail.com

(inzerát vložen 24. 09. 19)

Školní psycholog
Základní škola v Šumperku, Vrchlického 22 nabízí pracovní místo na pozici školní psycholog.
Nabízíme:
• pracovní smlouvu na úvazek 1,0 (nebo 0,5) (dle dohody s uchazečem)
• mzda ve výši: 30 000 – 40 000 (dle doby praxe na úvazek 1,00)
• pracovní úvazek od 1.10.2019
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Málek, 608 841 323
Prosíme zájemce, aby nás kontaktovali co nejdříve, nejlépe do konce září 2019.

Mgr. Petr Málek, ředitel školy

(inzerát vložen 16. 09. 19)

Výchovný ústav a dětský domov se školou Moravský Krumlov příjme psychologa s úvazkem 1,0.
Náplní práce je individuální konzultace, skupinové terapie, psychodiagnostika, krizová intervence, metodické vedení kolegů. Hlavním benefitem je nadšený kolektiv odborníků, ale také možnost realizace inovativních nápadů, výrazná podpora ve vzdělání, dojezdová vzdálenost od Brna, 40 dní dovolené, možnost skupinové a individuální supervize. Pro přesnější představu o fungování našeho zařízení doporučuji osobní návštěvu. Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Stehlíková-psycholog, 734319040, životopisy zasílejte na email: lspsycholog@gmail.com

(inzerát vložen 16. 09. 19)

Dobrý den, hledám kolegu či kolegyni– klinického psychologa s psychoterapeutickým výcvikem, či psychologa v předatestační přípravě do soukromé psychologické ambulance v Rakovníku. Možno na několik dní v týdnu či na celý týden, za dobrých finančních podmínek. Kontaktní adresa: psycholograkovnik@email.cz, či telefon: 777 711 317, Mgr. Jindřich Vencefr, www.psycholograkovnik.cz

(inzerát vložen 13. 09. 19)

DDŠ, SVP, ZŠ a ŠJ Dobřichovice
Pro Středisko výchovné péče ve Slaném, Tomanova 1361, Slaný hledáme etopeda na ambulantní oddělení SVP Slaný.
Požadujeme VŠ vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. zákon o pedagogických pracovnících, obor speciální pedagogika.
Nástup možný listopad/prosinec 2019. Zástup za MD. Plat a dovolená dle platových tabulek pedagogických pracovníků, příspěvek na vzdělávání, příspěvek z FKSP, příspěvek na stravování, supervize, přátelský pracovní tým, prosotor pro invenci. Kontaktní osoba Mgr. Tereza Polesná, vedoucí SVP Slaný – 720644185. Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu tereza.polesna@svpslany.cz

(inzerát vložen 12. 09. 19)

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, ZŠ a ŠJ Plzeň, Karlovarská 67 přijme psychologa, úvazek 1,0. Podmínkou je VŠ jednooborová psychologie (Mgr.). Nástup ihned, nebo dle dohody. Zařazení do plat.tř.13+osobní příplatek+zvláštní příplatek, 40 dnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravování v ŠJ. Podpora dalšího vzdělávání, supervize skupinová i individuální, možnost dalšího profesního růstu. Životopisy zasílejte na j.konigova@dduplzen.cz

(inzerát vložen 03. 09. 19)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 7 a 8 hledá psychologa/psycholožku na celý nebo částečný úvazek od listopadu 2019.
Vhodné i pro absolventy. V případě zájmu zašlete svůj životopis na urbancova@ppppraha7a8.cz

(inzerát vložen 30. 08. 19)

Speciálně pedagogické centrum Zlín, Lazy při DD, MŠ, ZŠ a Praktické škole, přijme do svého týmu na odloučené pracoviště ve Valašském Meziříčí speciálního pedagoga na plný úvazek (zástup za RD). Nástup dle dohody.
Požadujeme: ukončené magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika – kvalifikační předpoklady stanovuje zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Absolventy zaučíme.
Náplň práce: speciálně pedagogická diagnostika, intervence a poradenství dětem a žákům s mentálním postižením.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím emailu na adresu: spc@ddskolyzlin.cz.

(inzerát vložen 26. 08. 19)

Nemocnice Pardubického kraje, a. s., Orlickoústecká nemocnice, přijme psychologa ve zdravotnictví.
Požadujeme:
• odborná způsobilost k výkonu povolání podle ust. §22 zákona č.96/2004 Sb., v platném znění
• osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání pod odborným dohledem (psycholog ve zdravotnictví)
Nabízíme:
• práci na akreditovaném pracovišti v oboru klinická psychologie
• pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
• nástup 1. 1. 2020 na plný úvazek
Kontaktní osoba: Ing. Jana Hrdinová, tel. 465 710 358, e-mail: jana.hrdinova@nempk.cz

(inzerát vložen 22. 08. 19)

Oddělení klinické psychologie FNKV, akreditované pracoviště pro specializační vzdělávání v klinické psychologii vypisuje výběrové řízení na pozici psycholog ve zdravotnictví/klinický psycholog na 0,5 úvazku. Nástup od 1.10. 2019 nebo dle dohody, podmínkou je absolvent/ka jednooborového studia psychologie (Bc. i Mgr.), ukončený kurz psycholog ve zdravotnictví, započatý psychoterapeutický výcvik, zájem o neuropsychologickou diagnostiku je výhodou. V případě zájmu pošlete do 30.8.2019 na adresu alena.javurkova@fnkv.cz Vaše c.v. a motivační dopis. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

(inzerát vložen 06. 08. 19)

Dobrý den, milí kolegové,

chtěla bych se s Vámi podělit s následující nabídkou. Má někdo zájem? Ozvěte se .

Nestátní zdravotnické zařízení MEDICINA PLUS Ambulance s.r.o, se sidlem na Pha 4 a Pha 2,hledá do svého odborného týmu -neurolog,logoped,fyzioterapeut/ KLINICKÉHO PSYCHOLOGA na plný pracovní úvazek.Nabídky a další dotazy prosím zasílejte na petra.valentova@medicinaplus.cz

(inzerát vložen 29. 07. 19)

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy ve Vyškově příjme psychologa/psycholožku se zaměřením na psychologickou psychodiagnostiku a poradenství.
Výkon práce v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, Smetanovo nábř. 27, Vyškov ( www.psychologie.vys.cz )
Výše úvazku 1,0 nebo dle dohody.
Podmínky: jednooborová psychologie, výhodou je znalost psychologické diagnostiky a alespoň započatý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu na adresu: Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, Smetanovo nábř. 27, 682 01 Vyškov nebo poradna@psychologie.vys.cz

(inzerát vložen 29. 07. 19)

Dětský domov se školou Jihlava přijme psychologa/psycholožku na plný úvazek. Předpokládaný nástup je 1. 9. 2019, pozice je vhodná i pro absolventy. Jedná se o velmi dynamickou práci v příjemném kolektivu aktivních pedagogů se smyslem pro humor. Podrobné informace, popis náplně práce, požadavky, procesní podmínky výběrového řízení a širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů najdete na webových stránkách „https://ddssjihlava.cz/“ v sekci „kariéra“. Přihlášku a životopis zasílejte k rukám personalistky domova (Ing. Přibylová Eva, pribylova@ddssjihlava.cz, tel. 567303242).

(inzerát vložen 24. 07. 19)

Do ambulance klinické psychologie v Ostravě přijmu psychologa na úvazek 0,4 (případně více). Podmínkou je VŠ jednooborová psychologie, vstup do předatestační přípravy a kurz Psychologa ve zdravotnictví. Další informace na emailu olga.rutova@centrum.cz.

(inzerát vložen 10. 07. 19)

ZŠ a MŠ Byšice, okres Mělník hledá školního psychologa
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského typu, obor psychologie.
Nabízíme:
- 0,5 až 1,0 pracovní úvazek (úvazek dle délky uzavření PS).
- odpovídající platové zařazení.
- nástup od 1.9.2019.
- více informací na tel.: 775 582 871 (ředitel školy).
Životopis zasílejte na viktorin@zsbysice.cz

(inzerát vložen 08. 07. 19)

Výborně diagn.a terapeuticky vybavená soukromá ordinace dětské klinické psychologie v Novosedlicích hledá psychologa na úvazek 0,2-1,0. Požadujeme Mgr. psychologie, alespoň započatý kurz Psycholog ve zdravotnictví. Nabízíme: akreditované pracoviště v oboru Klinická psychologie, s možnosti akreditace v oboru Dětská klinická psychologie, flexibilní pracovní dobu, zaměstnanecké benefity a motivující mzdové ohodnocení. Možnost vzdělávání v ABA terapii a výhledově práce pod vedením BCBA. Nástup od 5. 9. 2019, nebo dle dohody. Vhodné i jako absolventské místo. Email: centrum.psychologie@seznam.cz

(inzerát vložen 08. 07. 19)

Ambulance- Klinická psychologie-PhDr.Jiří Laciga, s.r.o
Ševcovská 2678, Zlín přijme kolegyni, kolegu s atestací.
Nástup 1.1.2020
Kontaktní osoba: PhDr.Jiří Laciga,Ph.D.
Mailová adresa: jiri.laciga@gmail.com

(inzerát vložen 13. 06. 19)

Brno: terapeut/ka, Společnost Podané ruce o.p.s., Terapeutické centrum v JMK – pobočka v Brně a detašovaném pracovišti. Náplň práce: indiv. poradenství a terapie v oblasti závislostí, síťování služeb v místě působení, propagace a rozvoj služby. Požadujeme: VŠ vzdělání humanitního zaměření, alespoň započatý PST výcvik, orientace v adiktologické problematice je výhodou, samostatnost a zodpovědnost ve vedení klientů, respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce společnosti. Více informací na https://podaneruce.cz/volne-pozice/terapeut-terapeutka-2/. Uzávěrka přihlášek 20. 6. 2019.

(inzerát vložen 12. 06. 19)

Pracovní nabídka – Školní psycholog ZŠ Šumperk, Sluneční 38
12. 6. 2019

Základní škola Šumperk, Sluneční 38, příspěvková organizace, příjme školního psychologa/školní psycholožku na poloviční úvazek (0,5).
Nástup možný od 1. září 2019 (dle dohody). Více informací na telefonním čísle: 776 689 287 (ředitel školy).

Životopis zasílejte na skola@slunecniskola.cz

(inzerát vložen 12. 06. 19)

PPP a SPC Vysočina přijme psychologa/psycholožku. Výkon práce na pracovišti: PPP Havlíčkův Brod, Nad Tratí 335. Výše úvazku 0,5.
Nástup možný od 1. 9. 2019. V případě zájmu o bližší informace volejte: tel.: 734 265 393; e-mail: pavlik@pppaspcvysocina.cz, krondrafova@pppaspcvysocina.cz.
Požadované vzdělání: ukončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie – v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., § 19.

(inzerát vložen 10. 06. 19)

Psychocentrum – manželská a rodinná poradna Kraje Vysočina, p.o.

přijme psychologa/psycholožku se zaměřením na náhradní rodinnou péči – psychodiagnostiku.

Výkon práce na oddělení NRP: Jihlava, Pod Příkopem 4

Výše úvazku 1,0 nebo dle dohody.

Podmínky: jednooborová psychologie, znalost psychologické diagnostiky a alespoň započatý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik výhodou.

Nástup možný od července 2019, případně dle dohody.

Nabídky zasílejte na: Psychocentrum – MRP Kraje Vysočina, Pod Příkopem 4, 586 01 Jihlava nebo na smardova@psychocentrum.cz, bližší informace na tel. č. 734 285 161 či 567 308 855.

(inzerát vložen 04. 06. 19)

Psychocentrum – manželská a rodinná poradna Kraje Vysočina, p.o.

přijme psychologa/psycholožku se zaměřením na manželské a rodinné poradenství.

Výkon práce na detašovaném pracovišti: Žďár nad Sázavou, Horní 22.

Výše úvazku 1,0 nebo dle dohody.

Podmínky: jednooborová psychologie, znalost psychologické diagnostiky a poradenství. Výhodou je orientace v souvisejících zákonech.

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Nabídky zasílejte na: Psychocentrum – MRP Kraje Vysočina, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na poradna.zr@psychocentrum.cz, bližší informace na tel. č. 566 621 404.

(inzerát vložen 04. 06. 19)

OKP FN Plzeň přijme psychologa v úvazku 1,0
Požadujeme:
VŠ vzdělání jednooborová psychologie
atestace z kl. psychologie či dětské kl. psychologie výhodou, absolvování kurzu Psycholog ve zdravotnictví, znalost cizího jazyka výhodou
schopnost týmové i samostatné práce, aktivní, zodpovědný a empatický přístup k pacientům.
Nabízíme:
práci v akreditovaném zařízení pod odborným dohledem v rámci specializačního vzdělávání, možnost práce v krizovém týmu, možnost zapojit se do vědecké činnosti, zaměstnanecké benefity.
V případě zájmu kontaktujte vedoucí OKP Mgr. Chmelařovou: chmelarova@fnplzen.cz

(inzerát vložen 14. 05. 19)

Ústřední vojenská nemocnice v Praze přijme do psychologické ambulance na 0.5 úvazek atestovaného klinického psychologa. Nabízíme rozmanitou práci v oblasti psychodiagnostiky a psychoterapie, příjemný kolektiv a prostředí, zaměstnanecké benefity. Funkční specializace v systematické psychoterapii výhodou. Nástup možný již od července 2019. V případě zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis. Kontakt: alice.pulkrabkova@uvn.cz

(inzerát vložen 09. 05. 19)

Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace přijme školního psychologa/psycholožku, úvazek 1,0. Nástup možný 1. 7. 2019. Informace na tel. 577 104 411, svá CV zasílejte na zsmalsvob@zsmalenovice.cz

(inzerát vložen 29. 04. 19)

Do ambulance klinické psychologie a psychoterapie v Mladé Boleslavi příjmu klinického psychologa/psycholožku nebo psychologa/psycholožku ve zdravotnictví. Ambulance je akreditovaným pracovištěm pro specializační vzdělávání v klinické psychologii. Výše úvazku a termín nástupu dle domluvy. Nabízím různorodou psychoterapeutickou a diagnostickou práci s dětmi, dospívajícími a dospělými, dále nadstandardní finanční ohodnocení dle výše úvazku a dosaženého vzdělání a praxe, flexibilní pracovní dobu, podporu vzdělávání, supervizi. Email: jana.pichova.psycholog@gmail.com a telefon: 776 769 338

(inzerát vložen 29. 04. 19)

Ústřední vojenská nemocnice v Praze přijme psychologa na oddělení psychologie, expertizní sekci (psychodiagnostika žadatelů o vstup do armády ČR, profesionálních vojáků, apod.). Místo je vhodné i pro čerstvé absolventy (Mgr.). Možnost zařazení do preatestační přípravy v oboru klinická psychologie (výhodou absolvovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví). Nástup od července 2019. Kontakt: Mgr. Vratislav Simon, vratislav.simon@uvn.cz, prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu, vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

(inzerát vložen 25. 04. 19)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Benešov nabízí pozici psychologa pro pracoviště v Benešově a ve Vlašimi.
Požadujeme:
• ukončené magisterské vzdělání – kvalifikační předpoklady stanovuje zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů
• zájem o práci s dětmi
• schopnost týmové i samostatné práce
Nabízíme:
• nástup možný ihned
• odměna dle platových tabulek pro pedagogické pracovníky
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• vhodné i pro absolventy
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím emailu na adresu: peskova@pppsk.cz.

(inzerát vložen 24. 04. 19)

Fakultní nemocnice Brno, Oddělení klinické psychologie přijme klinického psychologa/žku. Požadavky: ukončené VŠ vzdělání, odborná způsobilost k výkonu povolání psychologa ve zdravotnictví a specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa v souladu s ustanovením § 22 zákona č. 96/2004 Sb. Podmínkou: započatý psychoterapeutický výcvik a klinická praxe. Výhodou: specializovaná způsobilost v oboru klinický psycholog, psychoterapeutický výcvik, vědecké a výzkumné zkušenosti. Předpokládaný nástup: dohodou. Profesní životopis zasílejte na adresu, e-mail: Neudertova.Hana@fnbrno.cz

(inzerát vložen 24. 04. 19)

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy hledá psychology ve zdravotnictví se zájmem o psychoterapii nebo oblast gerontopsychiatrie. Nabízíme komplexní vzdělávání v oboru, zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned. Informaci podá vedoucí klinický psycholog PhDr. Jitka Skramuská, email: jitka.skramuska@pnkosmonosy.cz

(inzerát vložen 11. 04. 19)

Pronajmu pro terapeutickou praxi na 1-2 dny v týdnu nově zrekonstruovanou zařízenou ordinaci (49m2, čekárna s recepcí, ordinace, denní místnost, šatna s WC a sprchou) v Praze 4, Křesomyslově ul. č. 8 u nám. bratří Synků a Divadla na Fidlovačce. Kontakt: logopedie@kresomyslova8.cz.

(inzerát vložen 08. 04. 19)

Pedagogicko – psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha 9 – Hloubětín, hledá psychologa na poloviční úvazek. Požadujeme magisterské studium jednooborové psychologie, nabízíme práci v příjemném kolektivu a možnost dalšího vzdělávání. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis.
Kontakt : travnickova@pppsk. cz tel. 281 867 331

(inzerát vložen 29. 03. 19)

Přijmu na plný úvazek jednooborového psychologa – i absolventa, který se chce vzdělávat v klinické psychologii. Mám akreditaci MZ ČR pro praktickou i teoreticko-praktickou část výuky. Jsme větší ambulantní pracoviště s diagnostickou i terapeutickou praxí pro děti i dospělé s pestrým spektrem klientely a specializovanými ordinacemi. Očekávám zájem o obor, samostatnost, zodpovědnost.
CV a motivační posílejte na e-mailovou adresu: Ludek.dvorak@psychomost.cz

MUDr. PhDr. Luděk Dvořák, vedoucí klin. psycholog
PSYCHOMOST, S.R.O.
MUDr. PhDr. Luděk Dvořák
vedoucí klinický psycholog, jednatel
PSYCHOMOST, s.r.o.
oblastní centrum klinické a dopravní psychologie

(inzerát vložen 29. 03. 19)

Psychiatrická nemocnice Kroměříž
přijme psychologa
na adiktologické oddělení

plný úvazek, jako zástup za MD

Požadavky:
• VŠ – jednooborová psychologie
• kurz psycholog ve zdravotnictví

Výhodou:
• orientace v adiktologické problematice
• atestace z klinické psychologie
• absolvovaný či započatý psychoterapeutický výcvik

Nabízíme:
• práci na akreditovaném pracovišti
• předatestační přípravu – vzdělávání a odborné vedení
• zaměstnanecké výhody

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky do 15.4. 2019 na janism@pnkm.cz.

Více informací: PhDr. Martin Jániš, vedoucí psycholog, PN Kroměříž, Havlíčkova 1265, 767 01, Kroměříž, tel. 732 651 981.

(inzerát vložen 28. 03. 19)

ZŠ Praha 9 – Horní Počernice, Ratibořická 1700 přijme asistenta pedagoga. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, velmi dobré materiální vybavení, vstřícný kolektiv. Očekáváme vlídný a důsledný přístup k žákům, kurz asistenta pedagoga. Praxe vítána. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail skola@zs-hp.cz nebo volejte na 728 300 047.

(inzerát vložen 27. 03. 19)

Do ambulance klinické psychologie v rámci Centra zrakových vad s.r.o., sídlícího v areálu FN Motol, přijmeme klinického psychologa / psycholožku na úvazek 0,5 nebo dle dohody. Tel.: 607 951 905, e-mail: psycholog12345@gmail.com.

(inzerát vložen 27. 03. 19)

Janáčkova konzervatoř v Ostravě (Českobratrská 958/40, Moravská Ostrava) přijme školního psychologa na 0,5 úvazku s nástupem od 1.9.2019.
Kontaktní email: veronika.frydlova@jko.cz

(inzerát vložen 25. 03. 19)

ZŠ a MŠ Roudnice nad Labem, Školní 1803 hledá na třetinový úvazek (8 hod. přímé a 5 nepřímé činnosti) školního psychologa. Platové zařazení dle tabulek (9 448 Kč – 12 319 Kč). Náplň: individuální konzultace s žáky a rodiči, krizová intervence, koordinace školního poradenského pracoviště, náslechy v hodinách a zpětná vazba s učiteli, metodická pomoc. Nástup možný ihned. Kontaktní adresa: Zuzana Zrzavá, 412 871 206, 605 213 113, vedeni@zsskolni-rce.cz

(inzerát vložen 22. 03. 19)

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola,
Jablonec nad Nisou, Horní nám. 1, příspěvková organizace
14000 – 18000 Kč
Hledá školního psychologa na 0,5 úvazku jako součást školního poradenského pracoviště.
Nástup ideálně od 1.9.2019.
Nutná odborná kvalifikace pedagogických pracovníků dle 563/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů (platná od 1.1.2015 VŠ vzdělání psychologie).
Úvazek a jeho plnění lze přizpůsobit dle domluvy.
Ředitelka školy Mgr. Bc. Martinu Picko Baumannovou
tel: 602 317 259
email: sekretariat@supsavos.cz,
martina.picko.baumannova@supsavos.cz

(inzerát vložen 13. 03. 19)

Pedagogicko-psychologická poradna SK prac. Hořovice přijme speciálního pedagoga na plný úvazek. Nástup v dubnu 2019, ev. dle domluvy. Požadujeme ukončené mag. vzdělání v oboru spec. pedagogika. Nabízíme platové podmínky dle aktuálních plat. předpisů platných od 1.1.2019, studij.volno 12 dní v roce, dovolenou v rozsahu 40 dní v roce, další vzdělávání, stravenky, malý kolektiv. Dobrá dostupnost vlakem i autobusem z Prahy, Berouna, Příbrami, Plzně. CV a motivač. dopis zasílejte na mail horovice@pppsk.cz. Kontakt: Mgr. Daniela Hrkalová, 311 513 000, hrkalova@pppsk.cz.

(inzerát vložen 08. 03. 19)

Do týmu Intervenčního centra v Kladně hledáme psychoterapeuta pro práci s dětmi, které vyrůstají v domácím násilí. Požadavky – VŠ humanitního směru, psychoterapeutický výcvik (min. sebezkušenost dokončena), zkušenosti s terapií nebo KI dětských klientů, uživatelská znalost PC, základní orientace v sociálních službách. Nabízíme spolupráci rozsahu 0,2-0,4 úvazku, supervizi, vzdělávání, vlastní kancelář, dlouhodobou spolupráci. Své nabídky spolu s životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 1.4.2019 na: cinkova@zsi-kladno.cz , jako předmět prosím uveďte: dětský psycholog

(inzerát vložen 05. 03. 19)

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice, akreditované zařízení pro specializační vzdělávání v klinické psychologii, hledá do svého týmu KLINICKÉHO PSYCHOLOGA. Výrazně nadstandardní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, jen 25 minut po dálnici od Prahy. Možno i na zkrácený úvazek. Nástup možný ihned nebo dohodou. V případě zájmu kontaktujte vedoucí personálního oddělení stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz. Bližší informace naleznete na stránkách nemocnice https://pnhberkovice.cz/index.php/pro-odborniky/volna-pracovni-mista/194-psycholog

(inzerát vložen 28. 02. 19)

Do ordinace klinické psychologie na Praze 5 přijmeme od června klinického psychologa/psycholožku na úvazek 0,5 nebo podle dohody, jako zástup za rodičovskou dovolenou, možná i dlouhodobá spolupráce. Tel. 603 925 691, e-mail: psychologie.praha5@gmail.com

(inzerát vložen 26. 02. 19)

Fakultní nemocnice Motol přijme jako zástup za rodičovskou dovolenou klinického psychologa/psycholožku pro Dětskou psychiatrickou kliniku na úvazek 1,0. Nástup od 2.5.2019. Podmínkou je dokončený kurz Psycholog ve zdravotnictví a zájem o problematiku dětské klin. psychologie.
Písemné nabídky s CV a motivačním dopisem zasílejte na email:zuzana.kocabova@fnmotol.cz . Uzávěrka přihlášek je 15.3. 2019. Vybraní uchazeči budou pozvání k ústnímu pohovoru, který proběhne koncem března.

(inzerát vložen 25. 02. 19)

Vedoucí pracovník – diagnostika a intervence
Hledáme do odd. diagnostických nástrojů vedoucího pracovníka (NÚV, pracoviště Prosek/Střížkov). Nástup možný ihned.
Požadujeme: VŠ vzdělání, výborné organizační a komunikační dovednosti, zajištění koordinace resortních úkolů MŠMT a spolupráce na grantových projektech (TAČR), správa rozpočtu, výzkumná činnost. Nabízíme: Stabilitu státní příspěvkové organizace, platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, zaměstnanecké benefity, DVPP.
Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte prosím na: jeannette.kovarikova@nuv.cz

(inzerát vložen 25. 02. 19)

Přijmu klinickou psycholožku do soukromé ambulance v Praze na celý nebo částečný úvazek. Seriózní jednání. Nástup možný od května 2019. Zájemci prosím posílejte svá CV na email klin.psycholog@email.cz

(inzerát vložen 12. 02. 19)

Dětský diagnostický ústav Liberec přijme na plný pracovní úvazek psychologa / psycholožku – zástup za MD.
Požadujeme: VŠ – jednooborová psychologie, popř. 5 letá magisterská psychologie; terapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme: týmovou práci v rámci komunitně terapeutického systému – individuální i skupinovou práci s dítětem, rodičem i širší rodinou. Nástup ihned nebo dle dohody
Platové rozpětí: 12 platová třída (+osobní ohodnocení) 40 dní dovolené a další bonusy
CV pouze na mail: v.brebta@ddu-liberec.cz

(inzerát vložen 12. 02. 19)

Pedagogicko – psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha 9 – Hloubětín, hledá psychologa na plný úvazek. Nástup možný ihned. Požadujeme magisterské studium jednooborové psychologie, nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, platové zařazení v tabulce pedagogických pracovníků, stravenky, 8 týdnů dovolené. Vhodné i pro absolventy. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis.
Kontakt : travnickova@pppsk. cz , tel. 281 867 331, 739 673 187

(inzerát vložen 12. 02. 19)

Oddělení personálního rozvoje a psychologických služeb odboru personálního MV hledá psychologa. Podmínky, kontakt, termín zaslání přihlášky 22. 2. 2019

Bližší informace k vykonávaným činnostem na pracovním místě Vám poskytne:
Ing. Marcela Kůrková
vedoucí oddělení personálního rozvoje a
psychologických služeb v Ministerstvu vnitra
odbor personální

e-mail: marcela.kurkova@mvcr.cz
telefon: 974 832 658

Doklady zašlete nejpozději do 22. února 2019, na adresu služebního úřadu Ministerstvo vnitra, Nad Štolou 3, 170 34 Praha 7, P. O. BOX 95, nebo osobně podejte na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Předpokládaný nástup k 1. 3. 2019. Doklady lze podat rovněž v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty marcela.kurkova@mvcr.cz nebo prostřednictvím datové schránky ID: krk34e3.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující doklady včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: “Neotevírat” a slovy “Výběrové řízení na pracovní místo psycholog, ID 17004015, v oddělení personálního rozvoje a psychologických služeb odboru personálního“, č. j. MV-114787/SP-2018.

(inzerát vložen 08. 02. 19)

ZNOJMO: terapeut/ka, Společnost Podané ruce o.p.s., Terapeutické centrum v JMK – pobočka ve Znojmě. Náplň práce: indiv. poradenství a terapie v oblasti závislostí, síťování služeb v místě působení (Znojmo a okolí), propagace a rozvoj služby. Požadujeme: VŠ vzdělání humanitního zaměření, alespoň započatý PST výcvik, orientace v adiktologické problematice je výhodou, samostatnost a zodpovědnost ve vedení klientů, respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce společnosti. Více informací na https://podaneruce.cz/volna-pozice-terapeut-terapeutka/. Uzávěrka přihlášek 21. 2. 2019.

(inzerát vložen 06. 02. 19)

HLEDÁME POSILY DO NAŠEHO TÝMU Qiido Poradny
Do našeho pedagogicko-psychologického týmu Qiido Poradny hledáme externí posilu – novou kolegyni/kolegu na pozici PSYCHOLOG.
Zájemci se mohou dozvědět bližší informace na www.facebook.com/qiido.cz/ , více o náplni Qiido Poradny na www.qiido.cz/poradna .
Těšíme se na zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu, případně jakýchkoliv dotazů na e-mail: mjanyskova@qiido.cz.

(inzerát vložen 30. 01. 19)

Soukromá ordinace klinické psychologie a psychoterapie blízko Prahy hledá psychologa. Podmínkou je ukončené studium jednooborové psychologie. Nabízíme rozmanitou práci s dětmi i s dospělými a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete životopis na email: klinickapsychologie@email.cz. Bližší informace na telefonu: 774 974 898.

(inzerát vložen 29. 01. 19)

Nabídka pozice interního nebo externího postgraduálního doktoranda na FTK Univerzity Palackého v Olomouci pro řešení výzkumného projektu:

Účinky vizuomotorické intervence u dětí s ADHD

Možnost zapojení do dalšího projektu jako asistent. Vhodné pro absolventy psychologie, speciální pedagogiky, fyzioterapie nebo tělovýchovných oborů.
Kontakt: 775 571 629, 585 636 112, rudolf.psotta@upol.cz

(inzerát vložen 29. 01. 19)

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Vrbova 1233, Praha 4 – Braník hledá školního psychologa na 0,5 úvazku od března/dubna 2019.

Jde o práci se studenty denního studia, třídními kolektivy a podporu vyučujících. Možnost zapojit se do dalších projektů. Ve škole funguje skvělý preventivní tým. Vhodné i pro absolventy – zaučíme. Nabízíme výborné platové podmínky, stravenky, služební notebook, telefon a další.

Pro více informací pište na jan.remes(zavináč)ssgh.cz

(inzerát vložen 24. 01. 19)

Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, hledá školního psychologa/školní psycholožku do jednosměrného provozu. Nástup možný od 1.6.2019 (případně konce srpna) Úvazek a platové podmínky dohodou. Podmínkou přijetí je ukončené magisterské studium psychologie.
kontaktní osoba: Mgr.Eva Hajzlerová- ředitelka školy Eva.hajzlerova@1zsmh.cz

(inzerát vložen 24. 01. 19)

Jedličkův ústav a školy nabízí místo „Psychologa“ ve Speciálně pedagogickém centru, a to na plný, nebo zkrácený úvazek. Požadujeme ukončené magisterské studium jednooborové psychologie, znalost diagnostických nástrojů a orientaci v platné legislativě. Nabízíme zajímavou práci v organizaci s více než stoletou historií, příjemný kolektiv, odpovídající ohodnocení a smysluplnou práci. Nástup co nejdříve nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete e-mail se strukturovaným životopisem (vč. kontaktních údajů) a motivačním dopisem na L.LUXOVA@JUS.CZ

(inzerát vložen 23. 01. 19)