Off 01

Na těchto stránkách můžete inzerovat volná místa pro psychology nebo svůj zájem o práci psychologa.

Po zaslání inzerátu na adresu veronika.cernochova@testcentrum.cz jej umístíme na těchto stránkách.

Délka jednoho inzerátu je omezena na 600 znaků (včetně mezer) a inzerát bude zveřejněn nejdéle jeden rok.

Volná místa Práci hledají

Středisko výchovné péče ve Slaném, Tomanova 1361, Slaný přijme psychologa.
Požadujeme: VŠ vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., magisterský obor psychologie; týmovou spolupráci; odolnost vůči stresu; alespoň započatý psychoter. výcvik výhodou
Nabízíme: plat, dovolenou dle platových tabulek pedagogických pracovníků; zástup za mateřskou dovolenou; příspěvek na vzdělávání, stravování, z FKSP; supervize týmová a případová; stabilní, přátelský a profesionální pracovní tým
Nástup září 2020, do 7.8.2020 strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na: tereza.polesna@svpslany.cz

(inzerát vložen 28. 05. 20)

Dobrý deň, volám sa Anežka Šebová a hľadám prácu v oblasti klinickej alebo poradenskej psychológie. Mám viac ako 4-ročné skúsenosti v poradenskej a terapeutickej práci so žiadateľmi o azyl a utečencami v medzinárodnom kontexte. Zároveň sa venujem facilitácii konfliktov, sociálnej integrácii cudzincov v európskom kontexte a prevencii radikalizácie žiadateľov o azyl. Hovorím plynulo taliansky, anglicky, čítam a píšem arabsky a farsí. Študovala som jednoodborovú psychológiu v Bratislave, Ľubľane a medzináboženský dialóg v Ríme. Ďakujem Vám, že o prípadných možnostiach ma budete kontaktovať na maili: anezka.sebova@gmail.com.

(inzerát vložen 06. 04. 20)

Více než 25 let fungující nestátní zdravotnické zařízení v Brně – CERVOY, s. r. o. (www.psychologiebrno.cz) – rozšiřuje svůj tým. Přijmeme 2 psychology/žky ve zdravotnictví bez atestace nebo v předatestační přípravě, se započatým psychoterapeutickým výcvikem, který je akreditovaný pro oblast zdravotnictví. Nabízíme finanční ohodnocení dle výkonu, podporu při studiu, vybavenou ordinaci v centru Brna, zaměstnanecké benefity a spolupracující tým. Naše zařízení poskytuje ambulantní péči o děti a dospělé (diagnostika, klinicko–psychologické vedení, krizová intervence, individuální a skupinová psychoterapie). Nástup možný od 1. 6. 2020. Písemné nabídky lze zasílat na adresu info@cervoy.cz.

(inzerát vložen 18. 05. 20)

Dobrý den, hledám práci psychologa v oblasti okresu Vsetín, Nový Jičín či Frýdek-Místek a okolí. Mám 13 let zkušeností v oboru, působila jsem na pozici školního psychologa, manželského poradce, mám praxi i v pracovní psychologii, v lektorské činnosti. Také jsem několik let pracovala s problematikou závislostí. Absolvovala jsem i řadu kurzů, např. kresby stromu, mám i komplexní výcvik v krizové intervenci. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na emailu: 11eol@seznam.cz. Mnohokrát děkuji a budu se těšit na spolupráci.

(inzerát vložen 02. 03. 20)

PROPSYCHE s.r.o. přijme klinického psychologa nebo psychologa ve zdravotnictví na vypomoc se psychodiagnostikou. Pracovní úvazek 0,2
Výhody: Odměna zodpovídající zkušenosti. Dále při vyšetření Vás vedeme, supervidujeme. Učíte se od nás.

Kontakt: info@propsyche.cz<mailto:info@propsyche.cz> anebo tel. 604209649

(inzerát vložen 15. 05. 20)

Hledám práci psychologa v oblasti klinické nebo poradenské psychologie v okolí Nového Jičína, Frýdku-Místku, Valašského Meziříčí nebo Hranic. Nebráním se ani méně obvyklým oblastem psychologie. Mám vystudovanou jednooborovou psychologii na UP v Olomouci a kurz Psycholog ve zdravotnictví, zároveň jsem v rigorózním řízení na UK v Praze. Momentálně preferuji práci na úvazek 0,5 – 0,75. Nastoupit mohu ihned. Budu moc ráda za případné nabídky. Email: eva.grestenbergerova@gnj.cz, Telefon: 608430036.

(inzerát vložen 23. 01. 20)

Poradna pro rodinu Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na psychologa pro oblast manželského a rodinného poradenství v Pardubicích. Požadujeme ukončené Mgr. studium v oboru psychologie nebo ukončené Mgr. studium na VŠ humanitního zaměření + sebezkušenostní výcvik nejméně 400 hod. Nabízíme práci na plný úvazek, možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dov.. Předpokládaný nástup září 2020. V případě zájmu zašlete životopis, motivační dopis do 15.6.2020. Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni. E-mail: asistent@poradnapardubice.cz, tel: 720979144.

(inzerát vložen 13. 05. 20)

Dobrý den, jmenuji se Barbora Losenická a jsem absolventkou jednooborové psychologie na FF MU, mám osvědčení z kurzu kompletní krizové intervence, úspěšně ukončený dvouletý kurz arteterapie a pokračuji v navazujícím magisterském studiu speciální pedagogiky (logopedie, surdopedie). Již osm let pracuji jako dobrovolník v organizaci zaměřující se na rozvoj dětí s nejrůznějším druhem postižení. Hledám zaměstnání v BRNĚ zaměřující se na práci s dětmi, ideálně na pozici školní psycholog, psycholog v PPP nebo SPC. Děkuji Vám za případné nabídky na email: losenickab@seznam.cz nebo telefon: 728178359.

(inzerát vložen 24. 06. 19)

PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE Horní Beřkovice, AKREDITOVANÉ zařízení pro specializační vzdělávání v klinické psychologii, hledá do svého týmu nové kolegyně a kolegy na pozici PSYCHOLOG VE ZDRAVOTNICTVÍ. Podpora vzdělávání, nadstandardní osobní ohodnocení, jen 25 minut po dálnici z Prahy. Nástup od června 2020 nebo dohodou. CV a motivační dopis zasílejte na:
stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz. Bližší informace naleznete na stránkách nemocnice https://pnhberkovice.cz/index.php/cs/pro-odborniky/volna-pracovni-mista/191-psycholog-ve-zdravotnictvi

(inzerát vložen 11. 05. 20)

Společnost Podané ruce o.p.s., Centrum komplexní péče ve Zlínském kraji, přijme Terapeuta + lektora preventivního programu
Požadujeme
VŠ v oboru psychologie (započatý psychoterapeutický výcvik výhodou)
Náplň práce
Poradenství, individuální i skupinové terapie pro osoby ohrožené nelátkovou závislostí (hazardní, digitální závislosti apod.)
Vedení preventivního programu, besedy na školách, přednášky pro veřejnost
Vaše CV a motivační dopis zasílejte elektronicky do 30. 5. 2020 na kopeckova@podaneruce.cz.
Více info: https://podaneruce.cz/centra-sluzby/centrum-komplexni-pece-ve-zlinskem-kraji/

(inzerát vložen 05. 05. 20)

Výběrové řízení – Psycholog ve zdravotnictví - Terapeutickém centru Modré dveře – Kostel n.Č.l , nám. Smiřických 39
Náplň práce: Individuální psychoterapie, psychodiagnostika v rámci ambulance klinického psychologa.
Požadujeme: Ukončené 5leté magisterské studium jednooborové psychologie, absolvovaný certifikovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví, alespoň započatý akreditovaný (ČLS JEP) psychoterapeutický výcvik.
Nabízíme: Možnost vzdělávání se v rámci funkční specializace v oboru klinická psychologie, supervize, 6 týdnů dovolené, 3 dny čerpání SD.
Své CV a motivační dopisy zasílejte na e-mail klinicky.psycholog@modredvere.cz
Datum nástupu dle domluvy.

(inzerát vložen 22. 04. 20)

Dětská psychiatrická nemocnice Louny
přijme psychologa
na plný úvazek
Požadavky:
• VŠ – jednooborová psychologie
• kurz psycholog ve zdravotnictví
Výhodou:
• atestace z klinické psychologie
• absolvovaný či započatý psychoterapeutický výcvik
Nabízíme:
• práci na akreditovaném pracovišti
• předatestační přípravu – vzdělávání a odborné vedení
• zaměstnanecké výhody
Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky do 30. 3. 2020 na pavel.kracmer@dpnlouny.cz.
Více informací: Mgr. Pavel Kráčmer, ředitel, DPN Louny, Rybalkova 2962, 440 01, Louny, tel. 776 155 303.

(inzerát vložen 16. 03. 20)

Vyhledáváme vhodné adepty ze řad absolventů psychologie, fyzioterapie, speciální pedagogiky a zdravotnických oborů pro pozici postgraduálního doktoranda se zapojením do výzkumného projektu zaměřeného na ověřování vizuomotorických intervencí u dětí s ADHD. Rozsah práce odpovídá úvazku cca 0.5 (12 – 14 tis Kč čistého – stipendium, plus 4 – 8 tis Kč čistého práce na grantovém projektu.
Kontakt: prof. PaedDr. Rudolf Psotta, Ph.D.
Univerzita Palackého v Olomouci
tel. 00420 585 636 112
mobil 00420 775 571 629
email:rudolf.psotta@upol.cz

(inzerát vložen 13. 03. 20)

Akreditované nestátní zdravotnické zařízení Carpe diem Bohemia s.r.o. přijme psychologa ve zdravotnictví/klinického psychologa. Požadujeme: kurz psycholog ve zdravotnictví, atestace výhodou, započatý psychoterapeutický výcvik. Nabízíme: moderní ambulance, pestrou škálu klientely, výborné platové podmínky, stravenky, 6 týdnů dovolené, odborné předatestační vedení, pravidelné supervize, mezioborovou spolupráci,vynikající podmínky pro diagnostickou i terapeutickou práci. Nástup možný ihned, úvazek dle dohody. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na email: info@logopedie-carpediem.cz

(inzerát vložen 12. 03. 20)

Ústřední lékařsko-psychologické oddělení ÚVN přijme klinického psychologa do ambulance
Nabízíme práci v psychologické ambulanci – psychoterapie, diagnostika a práci v multidisciplinárním týmu paliativní péče. Velmi dobré pracovní zázemí, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, zaměstnanecké benefity. Úvazek 1.0. Nástup dle dohody, možný ihned. V případě zájmu, prosím, zašlete strukturované CV a krátký motivační dopis.
Kontakt: Mgr. Denisa Dokulilová tel: 973 203 437, denisa.dokulilova @uvn.cz

(inzerát vložen 11. 03. 20)

Speciálněpedagogické centrum Rukavička Hradec Králové pro děti s PAS a mentálním postižením přijme psychologa na úvazek 1,0, nástup možný ihned.
Požadujeme magisterské vzdělání v oboru psychologie, ochotu učit se, vstřícný přístup, dobré komunikační dovednosti. Zkušenosti s psychodiagnostikou či poradenstvím výhodou.
Nabízíme práci v přátelském kolektivu na vybaveném pracovišti, možnost odborného růstu. Náplň práce: diagnostika a poradenství, práce s rodinami, intervenční činnost dle vlastního zaměření, metodická podpora.
Více na e-mailu tereza.horakova@specialnihk.cz, popř. tel. 725864818

(inzerát vložen 11. 03. 20)

Psychocentrum – manželská a rodinná poradna Kraje Vysočina, p.o.
přijme psychologa/psycholožku se zaměřením na náhradní rodinnou péči – psychodiagnostiku.
Výkon práce na oddělení NRP: Jihlava, Pod Příkopem 4
Výše úvazku 0,6 nebo dle dohody.
Podmínky: jednooborová psychologie, znalost psychologické diagnostiky a alespoň započatý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik výhodou.
Nástup možný ihned, případně dle dohody.
Nabídky zasílejte na: Psychocentrum – MRP Kraje Vysočina, Pod Příkopem 4, 586 01 Jihlava nebo na smardova@psychocentrum.cz, bližší informace na tel. č. 734 285 161 či 567 308 855.
va nebo na smardova@psychocentrum.cz, bližší informace na tel. č. 734 285 161 či 567 308 855.

(inzerát vložen 09. 03. 20)

Nabízím pronájem zařízené terapeutické místnosti 24 m + kuchyňka a soc. zařízení, internet, klimatizace. Prostory jsou v dobře udržovaném domě s recepcí 100m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu 2500,- KČ za jeden den v měsíci. Nyní je volné pondělí, úterý.
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603 195 057

(inzerát vložen 09. 03. 20)

Do ordinace klinické psychologie na Praze 4, která je smluvním zařízením zdravotních pojišťoven, hledám psychologa s atestací nebo bez, vzhledem k tomu, ze je pracoviště akreditované pro kolegy v predatestační přípravě. Spolupráce možná na částečný úvazek. Kontaktujte prosím mgr Lenku Zajícovou, tel.: 604591671, mail: lenkabernardova@seznam.cz

(inzerát vložen 05. 03. 20)

Do ordinace klinické psychologie v Kralupech nad Vltavou, která je smluvním zařízením zdravotních pojišťoven, hledáme psychologa s atestací z klinické psychologie. Spolupráce možná na částečný i celý úvazek. Kontaktujte prosím PhDr. Eriku Gerlovou, tel.: 603 586 464, e-mail:erika.gerlova@centrum.cz

(inzerát vložen 03. 03. 20)

Přijmeme pracovníka na pozici SPECIÁLNÍ PEDAGOG do centra Za sklem o.s. na Praze 9, kde poskytujeme sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi s PAS. Nabízíme mj. zajímavé zaměstnání v mladém kolektivu; možnost dalšího vzdělávání. Požadujeme splnění podmínek § 18 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících; rámcovou znalost zák. 108/2006 Sb., o soc. službách a základní orientaci v dalších předpisech z oblasti sociálně právní ochrany dětí; komunikační a organizační schopnosti.
Strukturovaný CV zasílejte na email rotterova@zasklem.com, tel.: 603 228 404.

(inzerát vložen 28. 02. 20)

Do psychologické ambulance přímo u stanici metra C Střížkov hledám atestovaného klinického psychologa s dokončeným psychoterapeutickým výcvikem, kterému by vyhovovala ordinační doba v odpoledních hodinách (od 14:00, nebo později). Výše úvazku dohodou. Při polovičním pracovním úvazku (ordinační doba 14:00-18:00) mzda 33.000 Kč.
Inzerát je platný do smazání. Své CV posílejte na centrum.psychoterapie@gmail.com.

(inzerát vložen 26. 02. 20)

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy ve Vyškově

přijme od 1. března 2020 psychologa (-žku). Zájemci se mohou hlásit u vedoucí poradny Mgr. Kočárové na tel. čísle
517 333 909 nebo 733 525 998,
elektronicky – poradna@psychologie.vys.cz
nebo přímo v poradně ve Vyškově – Smetanovo nábř. 27.

Více informací o poradně na www.psychologie.vys.cz

(inzerát vložen 26. 02. 20)

PPP Jablonec nad Nisou hledá psychologa na celý nebo částečný úvazek, nástup možný od března 2020 nebo později podle možností. Vhodné i pro studenta posledního ročníku jednooborové psychologie jako placená praxe na menší úvazek – se zaškolením máme dobrou zkušenost. Výborný kolektiv, podpora při zaškolení, možnosti vzdělávání. Nabídky na: ullmannova@pppjbc.cz

(inzerát vložen 26. 02. 20)

Speciálně pedagogické centrum pro vady řeči a poruchy autistického spektra v Ostravě nabízí pracovní pozici psychologa na plný úvazek.
Požadavky: jednooborová psychologie, řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Životopisy zasílejte na email: spc.rakusova@zskptvajdy.cz

(inzerát vložen 19. 02. 20)

Do psychologické ambulance na Poliklinice Prosek přijmu klinického psychologa či psycholožku s dokončeným PT výcvikem, či těsně před dokončením. Výše úvazku a pracovní náplň dohodou dle osobních preferencí. Nástup ideálně květen-červen. Vyžaduji zodpovědnost, zájem o další vzdělávání a supervizi. Nabízím nadprůměrné platové podmínky a svobodnou práci.
Mgr. Jan Nedvěd, tel. 725 944 744, e-mail: xnedved@gmail.com

(inzerát vložen 13. 02. 20)

Centrum psychologické pomoci, p. o. přijme pro pracoviště Poradny pro náhradní rodinnou péči v Ostravě PSYCHOLOGA/PSYCHOLOŽKU. Pracovní úvazek 40 hod.týdně s nástupem od 1. 4. 2020 nebo dle dohody. Požadujeme: VŠ obor psychologie, alespoň 3 roky odborné praxe, trestní bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost. Nabízíme: plat.zařazení dle nař.vlády č. 341/2017 Sb. Pl. Tř. 12, plat dle praxe od 26.560,- do 36.470,-. Výhody: pružná pracovní doba, sick day, příspěvek na stravování, os.příplatek, odměny. Mot.dopis a životopis zasílejte na adr: tomeczkova©cepp.cz do 26.2.2020. Tel: 777499643

(inzerát vložen 12. 02. 20)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje přijme pro pracoviště Mělník psychologa/psycholožku. Dobré spojení z Prahy, místa výkonu práce: Mělník, Neratovice, Kralupy nad Vltavou. Nástup dle dohody, možný ihned. Strukturovaný životopis prosím zasílejte na adresu zcerna@pppsk.cz.

(inzerát vložen 06. 02. 20)

Výchovný ústav Moravský Krumlov přijme psychologa (ukončené Mgr. studium) na plný úvazek s nástupem co nejdříve. Velmi příjemný kolektiv kolegů i vedení, nadstandardní platové ohodnocení, 8 týdnů dovolené. Práce zcela samostatná, velký prostor pro vlastní iniciativu a seberealizaci. Zájemci prosím pošlete životopis na mail: novotna@vuddsmk.cz

(inzerát vložen 06. 02. 20)

Oddělení personálního rozvoje a psychologických služeb odboru personálního MV ČR hledá psychologa/psycholožku. Více informací zde:
https://www.mvcr.cz/clanek/ministerstvo-vnitra-cr-odbor-personalni-hleda-uchazece-na-pracovni-pozici-psycholog.aspx

(inzerát vložen 05. 02. 20)

PhDr. Zuzana Zmátlová s.r.o., Třebíč přijme klinického psychologa nebo psychologa ve zdravotnictví.
Nabízíme práci na pracovišti akreditovaném MZ ČR, na plný nebo částečný úvazek za MD.
Požadavky:
- VŠ magisterského studijního programu v oboru jednooborové psychologie
- Atestace a funkční specializace v systematické psychoterapii nebo AKK Psycholog ve zdravotnictví
- Psychoterapeutický výcvik, i před dokončením
- Praxe ve zdravotnictví výhodou
V případě zájmu zašlete prosím CV na mail z.zmatlova@gmail.com do 31.3.2020.
Nástup od 1.7.2020 nebo dle dohody, info na 603380942

(inzerát vložen 04. 02. 20)

Pracovní nabídka – Školní psycholog v ZŠ Planá nad Lužnicí.
Základní škola přijme školního psychologa/školní psycholožku na 50% úvazek.
Nástup možný od 1.4.2020 do 31.8.2021 (podpůrné opatření do 31.8.2021, je pravděpodobné, že podpora bude prodloužena).
Více informací na tel.čísle 728 582 904 – ředitel školy.

(inzerát vložen 03. 02. 20)

Psychosomatické multioborové zařízení v Praze u Anděla hledá psychologa/psychiatra do denního psychoterapeutického stacionáře
Vedoucí denního stacionáře (lze kombinovat s individuální psychoterapií), možné na částečný nebo plný úvazek. Nabízíme velmi dobré platové podmínky a skvělý kariérní růst v multioborovém moderním týmu lékařů, psychologů a psychoterapeutů. Skvělá lokace přímo na Andělu!
Očekávané vzdělání:
Psycholog/psychiatr – s absolvovaným výcvikem
Předpoklad dobré organizační schopnosti, nastavení na týmovou spolupráci.
Kontakt : pacet.md@gmail.com , tel.: 604832728 MUDr. Čech

(inzerát vložen 31. 01. 20)

Psychiatrická nemocnice Kroměříž
přijme psychologa
na plný úvazek

Požadavky:
• VŠ – jednooborová psychologie
• kurz psycholog ve zdravotnictví

Výhodou:
• atestace z klinické psychologie
• absolvovaný či započatý psychoterapeutický výcvik

Nabízíme:
• práci na akreditovaném pracovišti
• předatestační přípravu – vzdělávání a odborné vedení
• zaměstnanecké výhody

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky do 10.2. 2020 na janism@pnkm.cz.

Více informací: PhDr. Martin Jániš, vedoucí psycholog, PN Kroměříž, Havlíčkova 1265, 767 01, Kroměříž, tel. 732 651 981.

(inzerát vložen 22. 01. 20)

Pracovní nabídka – Školní psycholog ZŠ Šumperk, Sluneční 38

Základní škola Šumperk, Sluneční 38, příspěvková organizace, příjme školního psychologa/školní psycholožku na celý úvazek.
Nástup možný ihned (dle dohody). Více informací na telefonním čísle: 776 689 287 (ředitel školy).

Životopis zasílejte na skola@slunecniskola.cz.

(inzerát vložen 21. 01. 20)

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň nabízí volné pracovní místo pracovník odborného zacházení ve vězeňství – psycholog k provádění preventivních, psychodiagnostických, psychoterapeutických a poradenských úkonů. Požadujeme: ukončené jednooborové magisterské studium psychologie (5 let). Nabízíme: finanční ohodnocení od 31.170,- Kč hrubého (12. platová třída). Bližší informace: Mgr. Linda Foldová, tel: 377 660 380, email: lfoldova@vez.plz.justice.cz

(inzerát vložen 20. 01. 20)

Psycholog SPC
Hledáme psychologa/psycholožku na pracoviště Speciálně pedagogického centra.
Místo výkonu práce: Třebíč, případně Velké Meziříčí.
Nástup možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte ředitelku na tel.: 773 378 610.
skola.brezejc@seznam.cz

(inzerát vložen 20. 01. 20)

Jste v PŘEDATESTAČNÍ přípravě a dumáte, co dělat krom KLINIKY či uvažujete o vlastní PRAXI? Jste po ATESTACI a máte dost samoty v AMBULANCI? Hledáme KOLEGY se zájmem rozvíjet své PSYCHOTERAPEUTICKÉ a PSYCHOLOGICKÉ kompetence směrem k “MASTERY”. Nabízíme možnost podílet se na SPOLUVYTVÁŘENÍ soukromého centra, kde věci fungují, jak mají, je dostatek PODPORY, a kde nejde jen o to vymačkat zaměstnance jako CITRÓN za minimální mzdu. CHCEME, abyste se u nás měli DOBŘE. Požadujeme důvěryhodnost, chuť učit se a dělat věci pořádně. A abyste měli rádi KLIENTY. Výcvik alespoň započatý. Částečný/plný úvazek, PRAHA.
Napište: ideazz@seznam.cz

(inzerát vložen 13. 01. 20)

Nestátní zdravotnické zařízení Prev-Centrum přijme do programu ambulantní léčby závislosti psychologa s klinickou specializací. Podmínkou je odborná způsobilost pro výkon zdravotnického povolání (kurs Psycholog ve zdravotnictví), atestace z klinické psychologie výhodou. Dále požadujeme zájem o adiktologickou problematiku. Výhodou je praxe v oboru a psychoterapeutický výcvik.
Nabízíme práci v dynamickém týmu, možnost profesního rozvoje, odpovídající platové ohodnocení, zařazení do předatestační přípravy.
Náplň práce: individuální, skupinová, rodinná terapie, psychodiagnostika pod supervizí
Nástup: květen 2020
Motivační dopis a CV zaslat na adresu: office@prevcentrum.cz

(inzerát vložen 08. 01. 20)

Nabídka pracovní pozice:
Pedagogicko-psychologická poradna Znojmo, příspěvková organizace přijme od 2/2020 psychologa – zástup za MD, úvazek 1,0.
Náplní práce je zejména diagnostika dětí a žáků se SVP, následné intervence, reedukace, poradenství.
Požadujeme VŠ zdělání jednooborová psychologie.
Počítačovou gramotnost na uživatelské úrovni.
Finanční ohodnocení: dle platných platových předpisů pedagogických pracovníků, dovolená 40 dní/rok.
Životopisy spolu s motivačními dopisy zasílejte na adresu: spackova@skolyjm.cz

(inzerát vložen 08. 01. 20)

PPP a SPC OK, pracoviště SPC Mohelnice přijme od 5/2020 psychologa – zástup za MD, úvazek 1,0.
Náplní práce je zejména diagnostika dětí a žáků s postižením (mentálním, tělesným, PAS).
Požadujeme dbornou způsobilost pro výkon povolání psychologa,
ŘP skupiny B (aktivní řidič), počítačovou gramotnost na uživatelské úrovni.
Finanční ohodnocení: 12. platová třída tab.4 (pedagogové), dovolená 40 dní/rok.
Životopisy spolu s motivačními dopisy zasílejte na adresu: vymetalova@spc-mohelnice.cz

(inzerát vložen 06. 01. 20)

Do soukromé psychologické ordinace v Příbrami hledám kolegyni/kolegu klinického psychologa na 2 dny v týdnu. Místo je vhodné i pro psychologa v předatestační přípravě. Nástup možný od března 2020. Cesta autobusem z Prahy Smíchovského nádraží trvá asi 50 minut. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte na tel. 602 555 465 nebo mailem na adresu: jitkailgnerova@seznam.cz Děkuji.

(inzerát vložen 18. 12. 19)

FZŠ prof. Otokara Chlupa v Praze na Nových Butovicích přijme do svého týmu speciálního pedagoga, minimálně na 0,5 úvazku. Nástup dle dohody. Bližší informace na charvatova@fzs-chlupa.cz, tel. 235 513 117.

(inzerát vložen 13. 12. 19)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje hledá pro pracoviště Kladno psychologa a dále speciálního pedagoga, nejlépe na plný úvazek. Nástup možný k 1.2.2020. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání, praxe v oboru vítána (není podmínkou). Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vlídný tým, možnost dalšího profesního růstu, pružnou pracovní dobu, stravenky. Výhodné dopravní spojení s Prahou.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na: vodickova@pppsk.cz, tel. 312 661 044

(inzerát vložen 13. 12. 19)

Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě nabízí pracovní místo – psycholog/psycholožka.
● Dynamická práce s mladými chlapci a děvčaty, 15 – 19 let.
● Hrubý měsíční plat – od 33 000,- Kč.
● Úvazek – plný – 40 h, část je možné vykonávat doma.
● Vhodné i pro absolventy.
● Požadované vzdělání – VŠ magisterský program psychologie
● Zaměstnanecké výhody – příspěvek na stravování a penzijní připojištění, odměny, dovolená 40 dnů, 12 dní volna na samostudium.
● Dojezdová vzdálenost z Brna
Kontakt: Mgr. František Dostál, e-mail: dostal@vuolesnice.cz, tel. 775 725 484, Mgr. Barbora Kóša, e-mail: kosa@vuolesnice.cz

(inzerát vložen 05. 12. 19)

Speciálně pedagogické centrum pro vady řeči a poruchy autistického spektra v Ostravě nabízí pracovní pozici psychologa na plný úvazek.
Požadavky: jednooborová psychologie, řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Nástup možný od ledna 2020.
Životopisy zasílejte na email: spc.rakusova@zskptvajdy.cz

(inzerát vložen 13. 11. 19)

Pedagogicko – psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha 9 – Hloubětín, hledá psychologa na celý úvazek. Nástup 1.1.2020 nebo dle dohody. Požadujeme magisterské studium jednooborové psychologie, nabízíme práci v příjemném kolektivu, zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, pružnou pracovní dobu, platové zařazení v tabulce pedagogických pracovníků, stravenky, 8 týdnů dovolené, dny studijního volna. Vhodné i pro absolventy.
V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu.
Kontakt : travnickova@pppsk.cz , tel. 281 867 331, 739 673 187

(inzerát vložen 12. 11. 19)

Centrum duševního zdraví Strakonice hledá do multidisciplinárního týmu Klinického psychologa na zkrácený úvazek. Hrubá mzda 41.000,- Kč hrubého při plném úvazku. Pracovní doba dle dohody a 25 dní dovolené. Bližší informace podá Mgr. Veronika Švarcová – 774483769. Životopisy můžete zasílat na E-mail: poradna@fokus-pisek.cz. Nástup možný od 1.1. 2020.

(inzerát vložen 08. 11. 19)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 3 a 9
hledá pro své pracoviště v Praze 9 psychologa na celý úvazek.
Převažuje práce diagnostického a intervenčního charakteru, spolupráce se školami a s tím související administrativa.
Nabízíme vlídný pracovní tým, klouzavou pracovní dobu, 40 řádné dovolené, stravenky a solidní finanční ohodnocení.
Jedná se aktuálně o zástup za rodičovskou dovolenou. Po dohodě je možná i další spolupráce.
V případě zájmu pište prosím na stolarova@ppp9.cz

(inzerát vložen 05. 11. 19)

Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, přijme školního psychologa na 0,5 úvazek.
Výborná dostupnost z Brna – 12 minut!!! Nástup možný ihned. Je zde zavedené ŠPP, 2 spec. pedagogové, 1 psycholog. Pozice je vhodná i pro absolventy a nabízí poměrně velkou svobodu v rámci vlastní seberealizace. Milí kolegové a vstřícné vedení. Krátké motivační dopisy a životopisy prosím zasílejte přímo na moji adresu martina.bremova@seznam.cz. Na stejnou adresu také můžete směřovat jakékoli další dotazy.

(inzerát vložen 04. 11. 19)

FZŠ prof. Otokara Chlupa v Praze na Nových Butovicích přijme do svého týmu speciálního pedagoga na 0,5 úvazku. Nástup dle dohody. Bližší informace na charvatova@fzs-chlupa.cz, tel. 235 513 117.

(inzerát vložen 04. 11. 19)

Nabízím pronájem zařízené terapeutické místnosti 24 m + kuchyňka a soc. zařízení, internet, klimatizace. Prostory jsou v perfektně udržovaném domě s recepcí 100m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu 550 KČ za jeden den v měsíci. Nyní je volné pondělí a středa.
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603 195 057

(inzerát vložen 04. 11. 19)

Dětská psychologická poradna v centru Brna hledá kolegu / kolegyni na výpomoc.
Víc informací a registrace zájemců na https://forms.gle/mRgNTBVv7EoHZbFx6

(inzerát vložen 23. 10. 19)

Nabízíme volnou pracovní pozici pro psychology na soukromé klinice komplexní medicíny v Praze.
Spolupráce možná na 1-3 dny v týdnu.
Psychoterapeutický výcvik výhodou.
Mladý pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí, dobré platové ohodnocení.
Životopisy a motivační dopisy zasílejte na ester.sromova@endala.cz

(inzerát vložen 21. 10. 19)

Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, laboratoř senzomotoriky, nabízí pozici člena řešitelského týmu – garanta psychodiagnostiky neurovývojových poruch u dětí (ADHD, DCD, aj.) v rámci projektu zaměřeného na vývoj a ověřování diagnostických nástrojů s užitím IT. Úvazek 0.1 až 0.3 po dobu 2020-2022 (lze dohodnout kratší období). Publikační výstupy, účast v projektech a historie dalších odborných činností v oboru vítány.
Kontakt: 585 636 112, 775 571 629, rudolf.psotta@upol.cz

(inzerát vložen 03. 10. 19)

FZŠ prof. Otokara Chlupa na Nových Butovicích přijme školního psychologa (na 0,5 nebo 1 úvazku). Nástup listopad nebo prosinec 2019. Bližší informace na charvatova@fzs-chlupa.cz, tel. 235 513 117.

(inzerát vložen 02. 10. 19)

SŠ, ZŠ a MŠ, Praha 10, Chotouňská 476 přijme psychologa do SPC (úvazek 0,6).
Vzděláváme žáky s mentálním postižením a autismem.
Bližší informace na tel. 274 774 948, e-mail: vacho.roman@seznam.cz

(inzerát vložen 01. 10. 19)

Do soukromé psychologické ambulance v Praze 10 (Želivského/Strašnická) hledám kolegu/kolegyni klinického psychologa s psychoterapeutickým výcvikem či v předatestační přípravě. Spolupráce možná na jeden až pět dní v týdnu, dobré finanční podmínky. Nástup od ledna 2020. Kontakt: psychologickecentrumpraha@email.cz, mobil: 603 318 529.

(inzerát vložen 30. 09. 19)

PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE Horní Beřkovice, akreditované zařízení pro specializační vzdělávání v klinické psychologii, hledá do svého týmu PSYCHOLOGA VE ZDRAVOTNICTVÍ. Podpora vzdělávání, nadstandardní osobní ohodnocení, jen 25 minut dálnicí od Prahy. Nástup prosinec 2019 nebo dohodou. CV a motivační dopis zasílejte na stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz. Bližší informace naleznete na https://www.pnhberkovice.cz/index.php/pro-odborniky/volna-pracovni-mista

(inzerát vložen 30. 09. 19)

Ordinace klinicke psychologie a psychoterapie na poliklinice Modrany, Soukalova 3 se smluvnimi vztahy s pojistovnami hleda zkuseneho psychologa, pripadne i zajemce o zkusenosti…ke komplexni diagnostice deti i dospelych, individualni, parove, rodinne i skupinove terapii.

Na uvazku je mozne se domluvit dle Vasich moznosti.

Kontaktni osoba: Iveta Hrckova, iveta.hrckova@gmail.com, tel.777321915

(inzerát vložen 27. 09. 19)

NABÍZÍME TERAPEUTICKÝ PROSTOR v Praze 1, na Václavském náměstí. Prostory jsou vhodné pro začínající terapeuty, kteří si budují klientelu a nevyužijí prostor v plném rozsahu.
Vybavení prostoru: Terapeutická část (3 křesla, konferenční stolek) a kancelářská část (psací stůl, počítač s tiskárnou, telefon)
Čekárna pro klienty s toaletami, recepce. Prostor pro skupinovou terapii (17 osob) a přednáškový sál (100 osob).
Spolupráce v jednotlivých blocích a dnech: 8:00 – 13:30 hod (550,- Kč), 14:00 – 20:00 hod (650,- Kč), 8:00 – 20:00 hod (1 200,- Kč). psychologie.mustek@gmail.com

(inzerát vložen 24. 09. 19)

Školní psycholog
Základní škola v Šumperku, Vrchlického 22 nabízí pracovní místo na pozici školní psycholog.
Nabízíme:
• pracovní smlouvu na úvazek 1,0 (nebo 0,5) (dle dohody s uchazečem)
• mzda ve výši: 30 000 – 40 000 (dle doby praxe na úvazek 1,00)
• pracovní úvazek od 1.10.2019
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Málek, 608 841 323
Prosíme zájemce, aby nás kontaktovali co nejdříve, nejlépe do konce září 2019.

Mgr. Petr Málek, ředitel školy

(inzerát vložen 16. 09. 19)

Výchovný ústav a dětský domov se školou Moravský Krumlov příjme psychologa s úvazkem 1,0.
Náplní práce je individuální konzultace, skupinové terapie, psychodiagnostika, krizová intervence, metodické vedení kolegů. Hlavním benefitem je nadšený kolektiv odborníků, ale také možnost realizace inovativních nápadů, výrazná podpora ve vzdělání, dojezdová vzdálenost od Brna, 40 dní dovolené, možnost skupinové a individuální supervize. Pro přesnější představu o fungování našeho zařízení doporučuji osobní návštěvu. Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Stehlíková-psycholog, 734319040, životopisy zasílejte na email: lspsycholog@gmail.com

(inzerát vložen 16. 09. 19)

Dobrý den, hledám kolegu či kolegyni– klinického psychologa s psychoterapeutickým výcvikem, či psychologa v předatestační přípravě do soukromé psychologické ambulance v Rakovníku. Možno na několik dní v týdnu či na celý týden, za dobrých finančních podmínek. Kontaktní adresa: psycholograkovnik@email.cz, či telefon: 777 711 317, Mgr. Jindřich Vencefr, www.psycholograkovnik.cz

(inzerát vložen 13. 09. 19)

DDŠ, SVP, ZŠ a ŠJ Dobřichovice
Pro Středisko výchovné péče ve Slaném, Tomanova 1361, Slaný hledáme etopeda na ambulantní oddělení SVP Slaný.
Požadujeme VŠ vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. zákon o pedagogických pracovnících, obor speciální pedagogika.
Nástup možný listopad/prosinec 2019. Zástup za MD. Plat a dovolená dle platových tabulek pedagogických pracovníků, příspěvek na vzdělávání, příspěvek z FKSP, příspěvek na stravování, supervize, přátelský pracovní tým, prosotor pro invenci. Kontaktní osoba Mgr. Tereza Polesná, vedoucí SVP Slaný – 720644185. Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu tereza.polesna@svpslany.cz

(inzerát vložen 12. 09. 19)

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, ZŠ a ŠJ Plzeň, Karlovarská 67 přijme psychologa, úvazek 1,0. Podmínkou je VŠ jednooborová psychologie (Mgr.). Nástup ihned, nebo dle dohody. Zařazení do plat.tř.13+osobní příplatek+zvláštní příplatek, 40 dnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravování v ŠJ. Podpora dalšího vzdělávání, supervize skupinová i individuální, možnost dalšího profesního růstu. Životopisy zasílejte na j.konigova@dduplzen.cz

(inzerát vložen 03. 09. 19)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 7 a 8 hledá psychologa/psycholožku na celý nebo částečný úvazek od listopadu 2019.
Vhodné i pro absolventy. V případě zájmu zašlete svůj životopis na urbancova@ppppraha7a8.cz

(inzerát vložen 30. 08. 19)

Speciálně pedagogické centrum Zlín, Lazy při DD, MŠ, ZŠ a Praktické škole, přijme do svého týmu na odloučené pracoviště ve Valašském Meziříčí speciálního pedagoga na plný úvazek (zástup za RD). Nástup dle dohody.
Požadujeme: ukončené magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika – kvalifikační předpoklady stanovuje zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Absolventy zaučíme.
Náplň práce: speciálně pedagogická diagnostika, intervence a poradenství dětem a žákům s mentálním postižením.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím emailu na adresu: spc@ddskolyzlin.cz.

(inzerát vložen 26. 08. 19)

Nemocnice Pardubického kraje, a. s., Orlickoústecká nemocnice, přijme psychologa ve zdravotnictví.
Požadujeme:
• odborná způsobilost k výkonu povolání podle ust. §22 zákona č.96/2004 Sb., v platném znění
• osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání pod odborným dohledem (psycholog ve zdravotnictví)
Nabízíme:
• práci na akreditovaném pracovišti v oboru klinická psychologie
• pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
• nástup 1. 1. 2020 na plný úvazek
Kontaktní osoba: Ing. Jana Hrdinová, tel. 465 710 358, e-mail: jana.hrdinova@nempk.cz

(inzerát vložen 22. 08. 19)

Oddělení klinické psychologie FNKV, akreditované pracoviště pro specializační vzdělávání v klinické psychologii vypisuje výběrové řízení na pozici psycholog ve zdravotnictví/klinický psycholog na 0,5 úvazku. Nástup od 1.10. 2019 nebo dle dohody, podmínkou je absolvent/ka jednooborového studia psychologie (Bc. i Mgr.), ukončený kurz psycholog ve zdravotnictví, započatý psychoterapeutický výcvik, zájem o neuropsychologickou diagnostiku je výhodou. V případě zájmu pošlete do 30.8.2019 na adresu alena.javurkova@fnkv.cz Vaše c.v. a motivační dopis. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

(inzerát vložen 06. 08. 19)

Dobrý den, milí kolegové,

chtěla bych se s Vámi podělit s následující nabídkou. Má někdo zájem? Ozvěte se .

Nestátní zdravotnické zařízení MEDICINA PLUS Ambulance s.r.o, se sidlem na Pha 4 a Pha 2,hledá do svého odborného týmu -neurolog,logoped,fyzioterapeut/ KLINICKÉHO PSYCHOLOGA na plný pracovní úvazek.Nabídky a další dotazy prosím zasílejte na petra.valentova@medicinaplus.cz

(inzerát vložen 29. 07. 19)

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy ve Vyškově příjme psychologa/psycholožku se zaměřením na psychologickou psychodiagnostiku a poradenství.
Výkon práce v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, Smetanovo nábř. 27, Vyškov ( www.psychologie.vys.cz )
Výše úvazku 1,0 nebo dle dohody.
Podmínky: jednooborová psychologie, výhodou je znalost psychologické diagnostiky a alespoň započatý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu na adresu: Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, Smetanovo nábř. 27, 682 01 Vyškov nebo poradna@psychologie.vys.cz

(inzerát vložen 29. 07. 19)

Dětský domov se školou Jihlava přijme psychologa/psycholožku na plný úvazek. Předpokládaný nástup je 1. 9. 2019, pozice je vhodná i pro absolventy. Jedná se o velmi dynamickou práci v příjemném kolektivu aktivních pedagogů se smyslem pro humor. Podrobné informace, popis náplně práce, požadavky, procesní podmínky výběrového řízení a širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů najdete na webových stránkách „https://ddssjihlava.cz/“ v sekci „kariéra“. Přihlášku a životopis zasílejte k rukám personalistky domova (Ing. Přibylová Eva, pribylova@ddssjihlava.cz, tel. 567303242).

(inzerát vložen 24. 07. 19)

Do ambulance klinické psychologie v Ostravě přijmu psychologa na úvazek 0,4 (případně více). Podmínkou je VŠ jednooborová psychologie, vstup do předatestační přípravy a kurz Psychologa ve zdravotnictví. Další informace na emailu olga.rutova@centrum.cz.

(inzerát vložen 10. 07. 19)

ZŠ a MŠ Byšice, okres Mělník hledá školního psychologa
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského typu, obor psychologie.
Nabízíme:
- 0,5 až 1,0 pracovní úvazek (úvazek dle délky uzavření PS).
- odpovídající platové zařazení.
- nástup od 1.9.2019.
- více informací na tel.: 775 582 871 (ředitel školy).
Životopis zasílejte na viktorin@zsbysice.cz

(inzerát vložen 08. 07. 19)

Výborně diagn.a terapeuticky vybavená soukromá ordinace dětské klinické psychologie v Novosedlicích hledá psychologa na úvazek 0,2-1,0. Požadujeme Mgr. psychologie, alespoň započatý kurz Psycholog ve zdravotnictví. Nabízíme: akreditované pracoviště v oboru Klinická psychologie, s možnosti akreditace v oboru Dětská klinická psychologie, flexibilní pracovní dobu, zaměstnanecké benefity a motivující mzdové ohodnocení. Možnost vzdělávání v ABA terapii a výhledově práce pod vedením BCBA. Nástup od 5. 9. 2019, nebo dle dohody. Vhodné i jako absolventské místo. Email: centrum.psychologie@seznam.cz

(inzerát vložen 08. 07. 19)

Ambulance- Klinická psychologie-PhDr.Jiří Laciga, s.r.o
Ševcovská 2678, Zlín přijme kolegyni, kolegu s atestací.
Nástup 1.1.2020
Kontaktní osoba: PhDr.Jiří Laciga,Ph.D.
Mailová adresa: jiri.laciga@gmail.com

(inzerát vložen 13. 06. 19)

Brno: terapeut/ka, Společnost Podané ruce o.p.s., Terapeutické centrum v JMK – pobočka v Brně a detašovaném pracovišti. Náplň práce: indiv. poradenství a terapie v oblasti závislostí, síťování služeb v místě působení, propagace a rozvoj služby. Požadujeme: VŠ vzdělání humanitního zaměření, alespoň započatý PST výcvik, orientace v adiktologické problematice je výhodou, samostatnost a zodpovědnost ve vedení klientů, respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce společnosti. Více informací na https://podaneruce.cz/volne-pozice/terapeut-terapeutka-2/. Uzávěrka přihlášek 20. 6. 2019.

(inzerát vložen 12. 06. 19)

Pracovní nabídka – Školní psycholog ZŠ Šumperk, Sluneční 38
12. 6. 2019

Základní škola Šumperk, Sluneční 38, příspěvková organizace, příjme školního psychologa/školní psycholožku na poloviční úvazek (0,5).
Nástup možný od 1. září 2019 (dle dohody). Více informací na telefonním čísle: 776 689 287 (ředitel školy).

Životopis zasílejte na skola@slunecniskola.cz

(inzerát vložen 12. 06. 19)

PPP a SPC Vysočina přijme psychologa/psycholožku. Výkon práce na pracovišti: PPP Havlíčkův Brod, Nad Tratí 335. Výše úvazku 0,5.
Nástup možný od 1. 9. 2019. V případě zájmu o bližší informace volejte: tel.: 734 265 393; e-mail: pavlik@pppaspcvysocina.cz, krondrafova@pppaspcvysocina.cz.
Požadované vzdělání: ukončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie – v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., § 19.

(inzerát vložen 10. 06. 19)

Psychocentrum – manželská a rodinná poradna Kraje Vysočina, p.o.

přijme psychologa/psycholožku se zaměřením na manželské a rodinné poradenství.

Výkon práce na detašovaném pracovišti: Žďár nad Sázavou, Horní 22.

Výše úvazku 1,0 nebo dle dohody.

Podmínky: jednooborová psychologie, znalost psychologické diagnostiky a poradenství. Výhodou je orientace v souvisejících zákonech.

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Nabídky zasílejte na: Psychocentrum – MRP Kraje Vysočina, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na poradna.zr@psychocentrum.cz, bližší informace na tel. č. 566 621 404.

(inzerát vložen 04. 06. 19)