Off_01

Na těchto stránkách můžete inzerovat volná místa pro psychology nebo svůj zájem o práci psychologa.

Po zaslání inzerátu na adresu veronika.cernochova@testcentrum.cz jej umístíme na těchto stránkách.

Délka jednoho inzerátu je omezena na 600 znaků (včetně mezer) a inzerát bude zveřejněn nejdéle jeden rok.

Volná místa Práci hledají

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek. Nástup ideálně od února, března 2019. Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů. V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.
PhDr. Karolína Malá; Mgr. Hana Navrátilová

(inzerát vložen 17. 01. 19)

HLEDÁM práci v Chrudimi a okolí, ideálně zaměřenou na děti/rodinu. O MĚ: jednooborová psychologie (FF UP), výcvik v Terapii hrou, kurz kompletní krizové intervence, Psycholog ve zdravotnictví, kurzy zaměřené na práci s dětmi/rodinou a diagnostiku. MOJE PRAXE: psycholog se zaměřením na individuální a skupinovou práci s dětmi a dospívajícími a na práci s rodiči/celou rodinou, zkušenosti s pěstounskou péčí, dětmi v ústavní výchově, rozvodovými spory, interdisciplinární spolupráci považuji za samozřejmost, také lektorka, týmový poradkyně a koordinátorka. KONTAKT: SadkovaTereza@seznam.cz.

(inzerát vložen 03. 01. 19)

Speciální pedagog a psycholog
Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje
pracoviště Nymburk přijme PSYCHOLOGA a SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

Nástup možný ihned. V případě zájmu o bližší informace volejte: tel.: 325 512 667 .
e-mail: nymburk@pppsk.cz
Požadované vzdělání: ukončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu speciální pedagogika.
Nabízíme: odměnu podle platových tabulek pro pedagogické pracovníky, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, 8 týdnů dovolené.

(inzerát vložen 16. 01. 19)

Dobrý den,
jmenuji se Hana Rulcová a ráda bych začala pracovat na pozici psychologa v Praze či blízkém okolí. Jsem absolventkou jednooborové psychologie na FF UK, magisterský stupeň. Během studia jsem působila v rámci praxe v pedagogické poradně, manželské a rodinné poradně, v personálním poradenství a v Klokánku. Blízká je mi především práce s dětmi, v diplomové práci jsem se zabývala možností využití masáží u dětí s ADHD.
Pokud si myslíte, že bychom se mohli domluvit na spolupráci a máte zájem o bližší informace o mně, napište mi, prosím, na e-mail: rulcova.hana@email.cz

(inzerát vložen 12. 09. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje
pracoviště Rakovník přijme PSYCHOLOGA

Požadujeme: ukončené magisterské vzdělání (jednooborová psychologie), zájem o práci s dětmi, schopnost týmové i samostatné práce. Vhodné pro absolventy.
Nabízíme: odměnu podle platových tabulek pro pedagogické pracovníky, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, 8 týdnů dovolené.
ppp.duchkova@seznam.cz; Poštovní adresa: Mgr. Daniela Duchková, Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje, Františka Diepolta 1576, 269 01 Rakovník

(inzerát vložen 15. 01. 19)

Rád koupím ambulanci klinické psychologie v Praze, pro zavedení vlastní klinicko-psychologické praxe.
Možná je spolupráce i po převodu praxe.
Petr Ptáček, Tel.: 776171975, mail.: paedair@email.cz

(inzerát vložen 26. 06. 18)

Nabízím pronájem nově zařízené terapeutické místnosti 20 m + kuchyňka a soc. zařízení, internet, klimatizace. Prostory jsou v perfektně udržovaném domě s recepcí 100m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu 600 KČ za jeden den. Nyní je volný pátek a čtvrtek.
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603 195 057

(inzerát vložen 10. 01. 19)

KOUPÍM AMBULANCI KLINICKÉ PSYCHOLOGIE V PRAZE. JE MOŽNÁ DALŠÍ SPOLUPRÁCE I PO PŘEVODU PRAXE. SERIÓZNÍ JEDNÁNÍ. TEL.: 603 838 584.

(inzerát vložen 07. 06. 18)

DDŠ, SVP, ZŠ a ŠJ Dobřichovice
Pro Dětský domov se školou v Dobřichovicích hledáme psychologa.
Nástup možný ihned.
Kontakt 775440703 a e-mailová adresa pro zasílání životopisů svpd@svpd.cz

(inzerát vložen 09. 01. 19)

Hledám pracovní pozici psychologa (nejlépe z personální psychologie) na hlavní úvazek v Praze či okolí. Vystudovala jsem jednooborovou Mgr. psychologii na PedF UK. Při studiu jsem absolvovala mnoho stáží z různých psychologických pracovišť, mám dlouholetou praxi ze školství. Pracovala jsem také s řadou psychodiagnostických metod v rámci národních výzkumných projektů. V případě zájmu ráda pošlu CV.
Předem děkuji za nabídky.
Kontakt: psychkr90@gmail.com

(inzerát vložen 22. 05. 18)

ZŠ a MŠ Byšice, okres Mělník hledá školního psychologa
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského typu, obor psychologie
Nabízíme:
- 0,5 pracovní úvazek – tj. 11 h přímé činnosti týdně.
- odpovídající platové zařazení.
- nástup od 1.2.2019.
Zájemci zašlete strukturovaný životopis na adresu: viktorin@zsbysice.cz

(inzerát vložen 08. 01. 19)

Institut psychologie s.r.o. na Praze 7 nabízí k pronájmu volné dny či hodiny pro psychologickou praxi v krásném prostoru ve zvýšeném přízemí rohového domu poblíž Strossmayerova náměstí. Dispoziční řešení: prostorná čekárna, WC, kuchyňka, technická místnost, 3 konzultační místnosti, herna. Centrum Prahy, výborná dostupnost MDH. Prostory jsou zkolaudovány jako zdravotnické zařízení – ordinace klinické psychologie. Více info na info@inpsychologie.cz

(inzerát vložen 08. 01. 19)

Krajská pedagogicko-psychologická poradna Zlín
hledá PSYCHOLOŽKU/PSYCHOLOGA na pracoviště ve Zlíně

Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského typu, obor psychologie
- praxe a zkušenosti v oblasti diagnostiky a poradenství předností
- znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Nabízíme:
- 1,0 pracovní úvazek
- odpovídající platové zařazení
- nástup možný dle dohody

Zájemci zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu: monika.nemeckova@poradnazl.cz

(inzerát vložen 04. 01. 19)

Oddělení personálního rozvoje a psychologických služeb odboru personálního MV hledá psychologa. Podmínky, kontakt, termín zaslání přihlášky 10. 1. 2019

Doklady zašlete nejpozději do 10. ledna 2019, na adresu služebního úřadu Ministerstvo vnitra, Nad Štolou 3, 170 34 Praha 7, P. O. BOX 95, nebo osobně podejte na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Doklady lze podat rovněž v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty marcela.kurkova@mvcr.cz nebo prostřednictvím datové schránky ID: krk34e3.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující doklady včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: “Neotevírat” a slovy "Výběrové řízení na pracovní místo psycholog, ID 17004015, v oddělení personálního rozvoje a psychologických služeb odboru personálního“, č. j. MV-114787/SP-2018.

Bližší informace k vykonávaným činnostem na pracovním místě Vám poskytne:

Ing. Marcela Kůrková

vedoucí oddělení personálního rozvoje a

psychologických služeb v Ministerstvu vnitra

odbor personální

e-mail: marcela.kurkova@mvcr.cz

telefon: 974 832 658

(inzerát vložen 03. 01. 19)

ZŠ Hodonín, U ČERVENÝCH DOMKŮ, 40 naléhavě hledá vhodného
kandidáta na pozici ŠKOLNÍ PSYCHOLOG (úvazek 1,000 s nástupem ihned). Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském oboru PSYCHOLOG, kreativitu, flexibilitu, schopnost týmové práce. Nabízíme: tvořivou a zajímavou práci, pravidelnou supervizní podporu, možnost dalšího vzdělávání, práci v režimu pedagogických
pracovníků (8 t. dovolené), PC, platová třída dle odpovídající délky praxe. Životopis společně s motivačním dopisem a žádostí o pracovní pozici zasílejte na e-mail:slezak@zsdomkyhod.cz
Uchazeči budou obratem pozváni na pohovor.

(inzerát vložen 20. 12. 18)

JE Dukovany hledá do svých řad psychologa/psychologa juniora. Hlavní náplní je příprava a ověřování psychické způsobilosti zaměstnanců, podpora v projektech ke zvýšení bezpečnosti a spolehlivosti LZ aj. Požadujeme VŠ vzdělání Bc. Nebo Mgr. Jednooborové nebo kombinované. ŘP skupiny B, schopnost týmové spolupráce, časovou flexibilitu, svědomitost a zodpovědnost.
Více informací získáte na osobním pohovoru. Pro více informací a formulář k přihlášení sledujte www.kdejinde.cz nebo kontaktuje Mgr. Martinu Kriškovou: martina.kriskova@cez.cz, případně Mgr. Lucii Kalinovou: lucie.kalinova@cez.cz

(inzerát vložen 10. 12. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna SK pracoviště Králův Dvůr přijme psychologa na plný či zkrácený úvazek dle dohody. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru Psychologie nebo v kombinovaném oboru Psychologie a Speciální pedagogika. Nabízíme práci v blízkosti Prahy, dobrý pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, 40 dnů dovolené a další benefity.
Platové zařazení: 11. – 12. platová třída (v závislosti na praxi) – dle tabulky pro pedagogické pracovníky. Nástup od 1. 2. 2019 nebo dle dohody.
Strukturovaný životopis zasílejte na adresu : bartosova@pppsk.cz , tel. 311 637 119 nebo 731 417 213.

(inzerát vložen 06. 12. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna Hodonín, příspěvková organizace nabízí volné místo na pracovní pozici psycholog.
Požadované vzdělání: ukončené magisterské studium, jednooborová psychologie
Termín nástupu: k 1.1.2019
Pracovní poměr: doba určitá (zástup za RD)
Pracovní úvazek: 1,00
Zájemci posílejte CV s motivačním dopisem na email: tapticova@ppphodonin.cz

(inzerát vložen 06. 12. 18)

Pro SPC BRNO, Kociánka, hledáme PSYCHOLOGA/PSYCHOLOŽKU s nástupem ihned.
Více informací na http://www.skola-kocianka.cz/uredni-deska/volna-mista/
Kontakt: spczs@sskocianka.cz, 515 504 383, 601 551 238

(inzerát vložen 05. 12. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Říčany, hledá psychologa na 2 dny v týdnu (pátky a pondělky) od 1.1.2019. Nabízíme vstřícný kolektiv, pracoviště je v blízkosti Prahy. V případě zájmu zasílejte životopis na svatkova@pppsk.cz

(inzerát vložen 04. 12. 18)

Pedagogicko – psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha 9 – Hloubětín, hledá psychologa na plný úvazek. Nástup od 1.1.2019. Požadujeme magisterské studium jednooborové psychologie, nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, platové zařazení v tabulce pedagogických pracovníků, stravenky, 8 týdnů dovolené. Vhodné i pro absolventy. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis.
Kontakt : travnickova@pppsk. cz , tel. 281 867 331, 739 673 187

(inzerát vložen 29. 11. 18)

Institut psychologie s.r.o. na Praze 7 hledá psychologa. Náplň práce: diagnostická a poradenská činnost v oblasti dětské psychologie a psychologie rodiny. Požadujeme: samostatnost, ukončené VŠ vzdělání, dokončený kurz psychologa ve zdravotnictví, lépe aktuálně v atestační přípravě, psychoterapeutický výcvik, zkušenost s prací s klienty a diagnostickými metodami. Nabízíme: pracovní úvazek – možnost i flexibilní pracovní doby, samostatnou práci, možnost seberealizace, práce pod odborným dohledem, školení. V případě zájmu zašlete prosím motivační dopis a CV na info@inpsychologie.cz

(inzerát vložen 29. 11. 18)

Od ledna 2019 nabízíme k pronájmu volné dny nebo hodiny v psychologické praxi na Vinohradech, cca 100 m od nám. Jiřího z Poděbrad. Jedná se o nebytový prostor v přízemí secesního domu, dům i pracovna nově po rekonstrukci. Dispoziční řešení: čekárna, zázemí (WC, kuchyňka), 2 místnosti oddělené posuvnou stěnou, konzultační místnost a herna zařízená pro děti, včetně pískoviště pro Sandplay, celkem 43 m2. Výborná dostupnost a klid. Prostory jsou zkolaudovány také pro provozování klinické psychologie. Bližší info na tel. 607 053 004

(inzerát vložen 28. 11. 18)

Pro psychologickou ambulanci na Praze 2 hledám atestovaného klinického psychologa či psycholožku s dokončeným psychoterapeutickým výcvikem, nebo výcvikem před dokončením.
Nabízím možnost pestré terapeutické práce a nadprůměrné ohodnocení.
Požaduji úvazek 0,5 nebo více, fyzickou přítomnost na pracovišti nejméně 2 dny v týdnu, samostatnost. Nástup v květnu 2019.
Zájemce prosím o zasílání strukturovaného CV na emailovou adresu: centrum.psychoterapie@gmail.com

(inzerát vložen 26. 11. 18)

ZŠ KROMĚŘÍŽ přijme školního psychologa/školní psycholožku na plný úvazek. Nástup možný od 1. ledna 2019, po domluvě také dříve. Více informací na telefonním čísle: 727 956 651. Životopis zasílejte na reditel@zskomenskeho.cz.

(inzerát vložen 20. 11. 18)

Krajské ředitelství policie Zlínského kraje přijme psychologa do pracovního poměru. Náplň práce: provádění psychodiagnostických vyšetření v rámci personálního výběru u policie, poskytování poradenských služeb a krizové intervence, lektorská činnost a další. Více informací najdete na http://www.policie.cz/docDetail.aspx?docid=22409601&docType=ART
Motivační dopis se strukturovaným životopisem zašlete do 7. 12. 2018 na e-mail krpz.op.podatelna@pcr.cz.

(inzerát vložen 16. 11. 18)

Do psychologické ambulance v centru Prahy hledám atestovaného klinického psychologa či klinickou psycholožku. Očekávám samostatnost, kritické myšlení, zájem o obor a další vzdělávání. Výše úvazku a pracovní náplň dle dohody, výhodou je však ochota alespoň částečně se věnovat psychodiagnostice. Nabízím svobodu realizace, férový přístup a slušnou odměnu. Nástup jaro 2019, nebo později. Platí do smazání. Odpovědi zasílejte na email neuropsychologicka.ambulance@gmail.com

(inzerát vložen 15. 11. 18)

Fakultní nemocnice Brno, Oddělení klinické psychologie přijme klinického psychologa/žku. Požadavky: ukončené VŠ vzdělání, odborná způsobilost k výkonu povolání psychologa ve zdravotnictví a specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa v souladu s ustanovením § 22 zákona č. 96/2004 Sb. Podmínkou: započatý psychoterapeutický výcvik a klinická praxe. Výhodou: specializovaná způsobilost v oboru klinický psycholog, psychoterapeutický výcvik, vědecké a výzkumné zkušenosti. Předpokládaný nástup: dohodou. Profesní životopis zasílejte na adresu, e-mail: Neudertova.Hana@fnbrno.cz

(inzerát vložen 09. 11. 18)

Nabízím volnou pracovní pozici pro Psychologa ve zdravotnictví v akreditované psychologická ordinace v Příbrami s možností zařazení do předatestační přípravy. Jedná se o půl úvazek (dva dny v týdnu). Výhodou jsou zkušenosti s psychodiagnostikou a psychoterapií. Je vítán alespoň započatý akreditovaný psychoterapeutický výcvik. Nabízím spolupráci ve velmi příjemném a komorním pracovním prostředí a dobré finanční ohodnocení. Místo bude volné od ledna/února 2019. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte na tel. 602 555 465 nebo mailem na adresu: jitkailgnerova@seznam.cz

(inzerát vložen 09. 11. 18)

Dobrý den, hledám kolegu či kolegyni– klinického psychologa s psychoterapeutickým výcvikem do soukromé psychologické ambulance v Rakovníku. Možno na několik dní v týdnu či na celý týden, za dobrých finančních podmínek. Kontaktní adresa: psycholograkovnik@email.cz, či telefon: 777 711 317, Mgr. Jindřich Vencefr

(inzerát vložen 08. 11. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o. v Kladně přijme vedoucího psychologa na plný úvazek pro svou servisní firmu – Vzdělávací a diagnostické středisko STEP.
Požadujeme zkušenosti v oboru, dobrou orientaci v
legislativě, komunikativnost, spolehlivost a týmovost.
Předchozí zkušenosti s diagnostikou a poradenstvím nezbytné.
Nabízíme měsíční mzdové ohodnocení 35 – 40 tis. Kč, příjemné prostředí, přátelský kolektiv a autonomii pro rozhodování.
Životopis zašlete, prosím, na mail: info@ppporadna.cz, budeme Vás kontaktovat.

(inzerát vložen 01. 11. 18)

Poradna pro rodinu Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pracovníka pro krizové rodinné poradenství v Chrudimi. Požadujeme ukončené Mgr. studium v oboru psychologie, příp. VOŠ sociální, optimálně sebezkušenostní výcvik, výcvik v mediaci. Nabízíme práci na plný úvazek, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dov.. Předpokládaný nástup leden 2019. V případě zájmu zašlete životopis, motivační dopis do 20.11.2018. Vybraní uchazeči budou oslovení a pozváni. E-mail: chrudim@poradnapardubice.cz, tel: 737360028.

(inzerát vložen 31. 10. 18)

Poradna pro rodinu Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na psychologa pro oblast manželského a rodinného poradenství v Pardubicích. Požadujeme ukončené Mgr. studium v oboru psychologie nebo ukončené Mgr. studium na VŠ humanitního zaměření + sebezkušenostní výcvik nejméně 400 hod. Nabízíme práci na plný úvazek, možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dov.. Předpokládaný nástup leden 2019. V případě zájmu zašlete životopis, motivační dopis do 20.11.2018. Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni. E-mail: asistent@poradnapardubice.cz, tel: 603273948.

(inzerát vložen 31. 10. 18)

Výběrové řízení na pozici psycholog (voják z povolání).
Nabízíme: Zajímavou práci, Pestrou pracovní náplň, Nadstandardní platové podmínky, Možnost vzdělávání.
Požadujeme: VŠ vzdělaní – jednooborové magisterské studium, Spolehlivost, trestní bezúhonnost, Komunikační a organizační schopnosti, Flexibilitu, kreativitu a zodpovědnost. V případě zájmu zašlete: strukturovaný životopis, nestrukturovaný životopis v rozsahu minimálně 3 x A4 a motivační dopis v rozsahu 1 x A4. Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni na výběrové řízení. E-mail: psychologoopp@seznam.cz, tel: 602 570 270

(inzerát vložen 26. 10. 18)

CIPS LK, p. o. hledá na plný úvazek psychologa/psycholožku do Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy v Liberci. Předpokládaný nástup 1. 1. 2019. Požadujeme VŠ vzdělání obor psychologie (Mgr.)/jiného humanitního směru (Mgr.)+sebezkušenostní výcvik akreditovaný pro zdravotnictví. Náplň práce: poradenství, psychoterapie, příprava žadatelů o náhradní rodinnou péči (posuzování, edukace, přednášení). Životopis zašlete do 10. 12. 2018 na email: rodpor.liberec@volny.cz . Bližší informace na tel: 606 167 312, 485 108 866. Výběrové řízení proběhne 14. 12. 2018 v prostorách poradny.

(inzerát vložen 25. 10. 18)

Speciálně pedagogické centrum Kladno přijme psychologa:
Požadavky: VŠ v oboru psychologie (jednooborová i dvouoborová). Práce je vhodná i pro absolventa. Praxe s mentálně postiženými dětmi výhodou.
Datum nástupu k 1. 1. 2019 nebo dle dohody.
Jedná se o zástup za RD . Výše nabízeného úvazku je 1,0 minimálně na 2 roky.
Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na: yvona.vitkova@zskladnoparizska.cz

(inzerát vložen 23. 10. 18)

Odborný/á pracovník/ce – psychometrik

Oddělení diagnostických nástrojů (NÚV, Pracoviště Prosek/Střížkov) hledá od listopadu 2018 psychometrika.
Požadujeme: VŠ vzdělání v relevatním oboru, podrobné znalosti statistiky a analýzy dat, znalost SPSS, R. Výhodou: Znalost Item response theory, znalost SQL, praxe s vývojem diagnostických nástrojů a metod.
Nabízíme: Stabilitu státní příspěvkové organizace, platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, zaměstnanecké benefity. Pestrou pracovní náplň a práci v příjemném kolektivu.
Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte prosím na: jakub.jelinek@nuv.cz

(inzerát vložen 22. 10. 18)

DDŠ, SVP, ZŠ a ŠJ Dobřichovice
Pro Dětský domov se školou v Dobřichovicích hledáme psychologa.
Nástup možný ihned.
Kontakt 775440703 a e-mailová adresa pro zasílání životopisů svpd@svpd.cz

(inzerát vložen 22. 10. 18)

Psycholog do Olivovy dětské léčebny
Přijme psychologa ve zdravotnictví/kl. psychologa na úvazek 0,6 (3x v týdnu). Můžete se těšit na práci s dětmi od 7 do 18 let a rodiči s dětmi do 6 let, kteří se u nás léčí na 5-týdenních pobytech se somatickými diagnózami. Individuální terapie dětí, krizová intervence, poradenství, diagnostika, přednášky pro děti na téma „obezita a psychika“, porady a kooperace s ostatními odbornostmi. Místo výkonu Říčany u Prahy. Nástup možný ihned. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 602 627 741 nebo emailu: personal@olivovna.cz.

(inzerát vložen 22. 10. 18)

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek. Nabízený úvazek je aktuálně jako zástup za kolegyni na MD, do budoucna je otevřená možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Nástup od ledna 2019. Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů. V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.
Mgr. Hana Navrátilová

(inzerát vložen 18. 10. 18)

Psycholog/psycholožka – Pedagogicko-psychologická poradna Znojmo, příspěvková organizace
Náplň práce: práce s klienty se speciálními vzdělávacími potřebami
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru psychologie
Úvazek 0,7-1,0, nástup leden 2019.
CV s motivačním dopisem zasílejte na spackova@skolyjm.cz

(inzerát vložen 18. 10. 18)

Psycholog/psycholožka – Intervenční centrum Praha

Náplň práce:práce s osobami ohroženými dom. násilím a s násilnými osobami (indiv. a skup. terapie), rozvoj služeb, komunikace s laickou i odb. veřejností
Požadujeme:znalost KI, zaujetí pro práci, schopnost pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, vyzrálost, org. schopnosti
Nabízíme:smysluplnou práci, příležitost k prof. i osob. růstu, malý a milý tým, dobré fin. ohodnocení, supervize, příspěvek na vzdělávání, stravenky, 5t dovolené, sick days
Úvazek 0,8-1,0, nástup ihned.
CV s motivačním dopisem zasílejte na dana.kollarova@csspraha.cz

(inzerát vložen 17. 10. 18)

Vedoucí programu Prev-Centrum, z.ú., Ambulantní léčba, Praha 6

NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení týmu, spolupráce při psaní projektových žádostí, koncepční práce, komunikace se spolupracujícími subjekty, případová práce s klienty
POŽADUJEME:
- VŠ vzdělání (psychologie, soc. práce, adiktologie apod), psychoterapeutický výcvik, osobnostní zralost, výhodou je orientace v adiktologické problematice a zkušenost s vedoucí pozicí
NABÍZÍME:
- kreativní práci v organizaci s mnohaletou tradicí, výborné finanční ohodnocení, podporu ve vzdělávání, supervizi, další benefity.
Kontakt: alexandra.roubalova@prevcentrum.cz

(inzerát vložen 05. 10. 18)

Hledáme školní psycholožku/psychologa pro práci v ZŠ gen. Z. Škarvady v Ostravě-Porubě (škola se zaměřením na cizí jazyky a bilingvní výuku), nástup možný ihned. Jedná se o práci na 0,5 úvazek na 2 roky s možností prodloužení smlouvy. Bližší informace na e-mailu:walderova@zs-skarvady831.cz nebo na tel. 595694254, 724 482 454
- ředitelka školy Mgr. Milena Walderová.

(inzerát vložen 04. 10. 18)

Centrum J. J. Pestalozziho přijme do Krizového centra Jihlava psychologa na plný úvazek, nástup možný ihned. Náplň: práce s lidmi v akutní krizi; krizová intervence; diagnostika a terapie dětí i dospělých; řešení vztahových a výchovných problémů; práce s depresí, úzkostmi, poruchami chování, s dětmi týranými, zanedbávanými a zneužívanými; Žádané: práce se specifiky cílové skupiny od batolat po seniory; znalost diagnostických metod: testy osobnosti, školských dovedností, rodinných interakcí, projektivní metody; diferenciální diagnostiku a psychoterapeutické dovednosti; kontakt: pestalozzi@pestalozzi.cz, tel.: 602 405 484.

(inzerát vložen 02. 10. 18)

Zaměstnám ve své zavedené privátní praxi na poliklinice v Otrokovicích klinického psychologa, event. psychologa v předatestační přípravě s dokončeným či započatým psychoterapeutickým výcvikem /mimo KBT/.
Práce převážně psychoteraputická, část. psychodiagnostická, dospělí klienti, možno i děti
V horizontu 2 – 3 let možný prodej praxe
ŽL vítán.
Kontakt:
PhDr. Eva Dudešková, Osvobození 1388, Otrokovice
evadudeskova@gmail.com

(inzerát vložen 02. 10. 18)

Soukromé zdravotnické zařízení Medicentrum Beroun s.r.o. přijme psychologa. Nabízíme rozmanitou práci v oblasti psychodiagnostiky a psychoterapie, výborné platové ohodnocení vč. pohyblivé složky, hrazené vzdělávání, individuální přístup. Velmi dobré dopravní spojení z Prahy. Atestace z klinické psychologie a funkční specializace v psychoterapii výhodou (min. započatá preatestační příprava a psychoterapeutický výcvik). Preferujeme plný úvazek, možný i úvazek zkrácený. Nástup dle dohody, možný ihned. V případě zájmu prosím zašlete strukturované CV. Kontakt: ciprova@medicentrum.cz

(inzerát vložen 24. 09. 18)

Nabízím ke sdílení kompletně (velmi vkusně) zařízenou kancelář vhodnou pro praxi psychologa nebo life kouče v Praze. Adresa je Komárkova 10, Chodov. K dispozici od půlky října. Můžete mít k dispozici celé dny (po, st, pa) + do 16:00 út a čt. Z osobních důvodu pracuji zatím jen út a čt večer. Cena 2500,- měsíc. Pro zájemce: katerina@golembiowski.cz, tel.739 337 452

(inzerát vložen 20. 09. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje nabízí pozici PSYCHOLOGA pro pracoviště v Benešově a ve Vlašimi
Požadujeme: • ukončené magisterské vzdělání – kvalifikační předpoklady stanovuje zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících • zájem o práci s dětmi • schopnost týmové i samostatné práce
Nabízíme: • nástup ihned • odměna dle platových tabulek pro pedag. pracovníky
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu• 8 týdnů dovolené• stravenky• vhodné i pro absolventy
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: bartova@pppsk.cz.

(inzerát vložen 19. 09. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje přijme pro pracoviště Kladno psychologa, event. i speciálního pedagoga, nejlépe na plný pracovní úvazek. Praxe výhodou (není nutná). Nástup možný dle dohody. Požadujeme VŠ vzdělání v oboru psychologie (event. v kombinaci se speciální pedagogikou), komunikativnost, ochotu učit se. Nabízíme různorodou náplň práce, možnost dalšího profesního růstu, mzdu dle platové tabulky, dobré dopravní spojení.
Nabídku a životopis zašlete na adresu vedoucí pracoviště: vodickova@pppsk.cz

(inzerát vložen 17. 09. 18)

Vážení kolegové, Rehabilitační nemocnice Beroun přijme psychologa/psycholožku, ideálně na 1,0 úvazku, lze domluvit i zkrácený úvazek. Náplň práce zahrnuje diagnostickou, terapeutickou a krizově intervenční činnost, pro ambulantní i hospitalizované pacienty.
Požadujeme: absolvování magisterského studia jednooborové psychologie (vhodné i pro absolventy), zájem o zařazení do předatestační přípravy výhodou. Zaměstnavatel podporuje odborný růst a vzdělávání. V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na jancok@nember.cz, dotazy k pracovní pozici rádi zodpovíme na lince 311 745 228.

(inzerát vložen 10. 09. 18)

SPC Nový Jičín se zaměřením na klienty s tělesným a mentálním postižením naléhavě hledá psychologa, ideálně na celý úvazek, v případě zájmu lze domluvit i zkrácený. Nástup možný ihned. Práce v SPC je velmi zajímavá, různorodá, umožňuje růst v oboru a dalších příbuzných oblastech (školství, zdravotnictví, sociální služby). Bližší informace podá vedoucí SPC Mgr. Petra Hubrová (556 706 262, hubrovazavináčspecskolanj.cz).

(inzerát vložen 04. 09. 18)

Přijmeme atestovaného psychologa do centra psychoterapeutických služeb na plný/částečný úvazek.Nástup možný ihned.Náplní práce je psychodiagnostika a psychoterapie individuální/skupinová.Příjemné pracovní prostředí a kolektiv,dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity(příspěvek na stravování,pojištění,týden dovolené navíc.)Podmínkou k přijetí je absolvovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví,zařazení do předatestační přípravy,psychoterapeutické dovednosti.MEDICON a.s.,Kontakt: lucie.elias@mediconas.cz

(inzerát vložen 04. 09. 18)

Hledáme školní psycholožku/psychologa pro práci v ZŠ Zruč nad Sázavou, nástup možný ihned. Jedná se o práci na živnostenský list. Bližší informace na e-mailu: ivana.stara@zszruc.cz nebo tel. 776082405.

(inzerát vložen 31. 08. 18)

Akreditované NZZ Carpe diem Bohemia s.r.o. přijme psychologa ve zdravotnictví/kl. psychologa. Požadujeme: 1 rok praxe, atestace výhodou, znalost cizího jazyka, započatý psychoterapeutický výcvik. Nabízíme: moderní ambulance, pestrou škálu klientely, výborné platové podmínky, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, odborné vedení a supervize, mezioborovou spolupráci, vynikající podmínky pro diagnostickou i terapeutickou práci. Nástup dle dohody, úv. 0,6 s možností rozšíření. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete do 15. 9. 2018 na email: info@logopedie-carpediem.cz

(inzerát vložen 29. 08. 18)

Nabízím pronájem nově zařízené terapeutické místnosti 20 m + kuchyňka a soc. zařízení, internet, klimatizace. Prostory jsou v perfektně udržovaném domě s recepcí 100m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu 550 KČ za jeden den. Nyní je volné pondělí a pátek.
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603 195 057

(inzerát vložen 16. 08. 18)

Od září 2018 nabízíme k pronájmu volný den v psychologické praxi na Vinohradech cca 100m od nám. Jiřího z Poděbrad. Jedná se o nebytový prostor v přízemí secesního domu, dům i pracovna nově po rekonstrukci. Dispoziční řešení: čekárna, zázemí (WC, kuchyňka), 2 místnosti oddělené posuvnou stěnou, celkem 43m2, vhodné pro práci s dětmi, dospělými i rodinami. Výborná dostupnost a klid. Bližší info na tel. 607 053 004

(inzerát vložen 15. 08. 18)

SPC Ústí nad Labem přijme do svého týmu psychologa a speciálního pedagoga na plný nebo na zkrácený úvazek.
Náplní práce je především diagnostika kognitivního vývoje a poradenská činnost.
Výhodou je práce ve školství – 40 dovolené + 10 dní studijního volna.
Vhodné i pro absolventy.
Více informací o pozici i SPC na http://spcusti.cz/nabidka-prace/

(inzerát vložen 15. 08. 18)

PSYCHOLOG POLICIE ČR
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje přijme do pracovního poměru psychologa na plný úvazek do 12. platové třídy.
Náplň práce: psychodiagnostika,konzultace a poradenské služby pracovníkům policie,péče o oběti trestných činů a podpora policejních činností
Požadujeme: jednooborové mgr. studium psychologie, aktivní řidič – sk.B, zkušenosti s poskytování krizové intervence a práce s psychodiagnostickými metodami výhodou.
Životopis a motivační dopis posílejte do 13.5. 2018 na e-mail: aneta.semerakova@pcr.cz
Bližší informace: kpt. Mgr. Aneta Semeráková,tel. 607 007 938

(inzerát vložen 14. 08. 18)

ZŠ a MŠ Červené Pečky, okres Kolín přijme od ledna 2019 školního psychologa. Nabízíme 0,5 úvazek, dobré platové ohodnocení, přátelský kolektiv a tvůrčí prostředí. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání jednooborové psychologie. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na e-mail reditelstvi@zscp.cz .

(inzerát vložen 09. 08. 18)

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy hledá psychologa na plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned. Bližší informace podá vedoucí klinický psycholog PhDr. Jitka Skramuská, tel. 326715846 nebo jitka.skramuska@pnkosmonosy.cz

(inzerát vložen 09. 08. 18)

Pracovní pozice: školní psycholog 2x úvazek 1,00
Pracoviště: ZŠ Hodonín Mírové nám. a ZŠ Hodonín Vančurova
Nástup: 1. září 2018
Uzávěrka přihlášek: 28. srpna 2018
Pohovory s uchazeči: 30. srpna 2018
Podrobnosti na: http://www.zsvancur.cz/joomla/index.php nebo 721 943 965

(inzerát vložen 08. 08. 18)

Přijmeme klinického psychologa do centra psychoterapeutických služeb na plný/částečný úvazek.Nástup možný ihned.Náplní práce je psychodiagnostika a psychoterapie individuální/skupinová.Příjemné pracovní prostředí a kolektiv,dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity(příspěvek na stravování,pojištění,týden dovolené navíc.)Podmínkou k přijetí je absolvovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví,zařazení do předatestační přípravy,psychoterapeutické dovednosti.MEDICON a.s.,Kontakt: lucie.elias@mediconas.cz

(inzerát vložen 06. 08. 18)

Společnost Podané ruce o.p.s. hledá do BRNA terapeuta
Požadujeme:

- VŠ v oboru psychologie, sociální práce, pedagogika nebo adiktologie
- psychoterapeutický výcvik (min. započatý)
- samostatnost i schopnost týmové práce
- motivaci pro práci s cílovou skupinou (závislí na drogách, alkoholu, gamblingu a jejich blízcí)

Náplň práce: individuální terapie a poradenství, skupinová terapie, rodinná terapie atd.

Nástup září-listopad 2018.
Životopis a motiv. dopis zašlete do 8. 8. 2018 na zachovaly@podaneruce.cz
Celé znění: http://www.podaneruce.cz/informace-o-organizaci/aktuality/vyberove-rizeni-30/

(inzerát vložen 02. 08. 18)

Hledáme psychologa do PPP a SPC KHK, pracoviště Rychnov nad Kněžnou
Požadujeme:
• magisterské VŠ – jednooborová psychologie
• kladný vztah k dětem
• schopnost komunikace a jednání s lidmi
• pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, tvořivost.
Nabízíme:
• práci na úvazek 1,0, nástup možný od 1.9. 2018
• odměna podle platových tabulek
• kvalitní a spolupracující tým
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Kontaktní e-mail: m.prazakova@ppprychnov.cz

(inzerát vložen 01. 08. 18)

601. skupina speciálních sil generála Moravce hledá Psychologa (vojáka z povolání).
Nabízíme:

- benefity služby u AČR a speciálních sil
- nadstandardní nástupní plat
- profesní vzdělávání
- pestrou a zajímavou pracovní náplň
- podnětný kolektiv
Požadujeme:
- jednooborové magisterské studium psychologie (případně student posledních ročníků)
- bezúhonnost
- odolnost
- dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici.
Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení 24.9.2018. Informace k přihlášení: http://www.601skss.cz/Vyberove_rizeni/psycholog_2018.html
e-mail: psycholog601skss@601skss.cz, tel: 602 354 102

(inzerát vložen 24. 07. 18)

Psycholog do Olivovy dětské léčebny
Přijme psychologa ve zdravotnictví/kl. psychologa na úvazek 0,6 (3x v týdnu). Můžete se těšit na práci s dětmi od 7 do 18 let a rodiči s dětmi do 6 let, kteří se u nás léčí na 5-týdenních pobytech se somatickými diagnózami. Individuální terapie dětí, krizová intervence, poradenství, diagnostika, přednášky pro děti na téma „obezita a psychika“, porady a kooperace s ostatními odbornostmi. Místo výkonu Říčany u Prahy. Nástup možný ihned. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 602 627 741 nebo emailu: personal@olivovna.cz.

(inzerát vložen 24. 07. 18)

Základní škola Klimkovice (dostupnost z Ostravy) přijme do svého týmu školního psychologa na úvazek 0,5. Náplní práce jsou individuální konzultace se žáky, rodiči, pedagogy, práce s třídními kolektivy. Požadujeme vzdělání v oboru psychologie. Zájemci zašlete životopis na adresu miroslava.honkova@zsklimkovice.cz

(inzerát vložen 19. 07. 18)

Denní psychoterapeutické sanatorium „Ondřejov“ s.r.o. hledá na oddělení závislostí psychologa.
Náplň práce:
- individuální a skupinová psychoterapie
- vedení denního stacionáře
- práce s rodinou
- krizová intervence
- poradenství
Požadujeme:
- aktivní a zodpovědný přístup k práci
- schopnost týmové práce
- alespoň započatý psychoterapeutický výcvik
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek
- platové ohodnocení dle dohody
- příjemné pracovní prostředí
- podporu vzdělávání
- akreditované pracoviště v oboru klinická psychologie Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pište na zuzana.piskacova@ondrejov.cz.

(inzerát vložen 03. 07. 18)

CIPS LK, p. o. hledá na plný úvazek psychologa pro Poradnu pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec. Uchazeč musí splňovat kvalifikační předpoklady dle Zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách – ukončené magisterské studium jednooborové psychologie nebo magisterské studium humanitního oboru + sebezkušenostní výcvik akreditovaný u MZ (§ 116a). Životopisy posílejte na email: rodpor.liberec@volny.cz do
21. 9. 2018. Výběrové řízení proběhne: 26. 9. 2018 v objektu poradny. Předpokládané datum nástupu: 1. 1. 2019. Kontaktní osoba: Mgr. Ivo Lánský, tel.: 606 167 312, 485 108 866.

(inzerát vložen 28. 06. 18)

CIPS LK, p. o. hledá na plný úvazek (zástup za mateřskou dovolenou) psychologa pro náhradní rodinnou péči Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec. Uchazeč musí splňovat kvalifikační předpoklady dle Zákona č.108/2006 Sb., – ukončené magisterské studium jednooborové psychologie nebo magisterské studium humanitního oboru + sebezkušenostní výcvik akreditovaný u MZ (§ 116a). Životopisy posílejte na email: rodpor.liberec@volny.cz do 21.9.2018. Výběrové řízení dne: 26.9. 2018 v objektu poradny. Nástup: 1.11.2018. Kontaktní osoba: Mgr. Ivo Lánský, tel.: 606 167 312, 485 108 866.

(inzerát vložen 28. 06. 18)

Psychosomatické centrum v Ústí nad Labem přijme do mezioborového týmu PSYCHOLOGA/PSYCHOTERAPEUTA. Pestrá, převážně psychoterapeutická péče, týmová spolupráce, supervizní semináře. Nabízíme: tvůrčí, přátelskou atmosféru v týmu, spolupodílení se na aktivitách a zaměření centra, profesní rozvoj, supervize. Flexibilní úvazek: 0,5 úvazek s možným navýšením, i jiné možnosti úvazku, min. 0,3. Požadavky: ideálně atestace v klinické psychologii a ukončený psychoterapeutický výcvik, ochota práce v týmu a k dalšímu vzdělávání. Kontakt: Mgr. Veronika Roudná, info@pexis.cz, tel.702057975, www.pexis.cz

(inzerát vložen 25. 06. 18)

Nabídka práce: klinický psycholog, Olomouc

Požadavek atestace z klinické psychologie, praxe v oboru dětské psychologie vítána. Možnost práce na zkrácený či celý úvazek, nástup možný dle dohody, flexibilní pracovní doba. Místo výkonu práce: Dětské centrum Ostrůvek pracoviště Olomouc. Své životopisy prosím zasílejte na uvedený e-mail.

Email: sekretariat@dc-ostruvek.cz

Další informace na telefonu: 585 434 935

(inzerát vložen 20. 06. 18)

ZŠ Újezd u Brna přijme školního psychologa na 0,5 úvazku. Vhodné pro absolventy. K dispozici nově zařízená pracovna. Jedná se o relativně novou pozici, ale žáci i učitelé si na psychologa rychle zvykli a aktivně jej vyhledávají. Máte docela volnost v tom, co chcete dělat, je tu rozjetých pár dlouhodobých programů ve třídách, spousta individuálů, vzdělávací akce… Dobrý postoj p. ředitelky, která vás posílá na školení a snaží se o, aby ta škola vzkvétala. Zn.: SPĚCHÁ, domluva i pohovor ideálně do začátku prázdnin. Více informací na mailu d.zitnikova@gmail.com

(inzerát vložen 19. 06. 18)

ZŠ Sedmička v Kolíně hledá od září 2018 psychologa na 2 dny v týdnu na 0,5 úvazku. Na škole je psycholog již 5. rokem a jeho práce spočívá především v individuálním poradenství pro děti, rodiče a učitele, občas skupinové aktivity pro třídy. Je to opravdu psychologická práce s minimem administrativy!!! Zkušenosti výhodou, ale práce je vhodná i pro šikovné absolventy :) Zájemci prosím zasílejte CV a motivační dopis zástupkyni paní Hovorkové lhovorkova@7zskolin.cz

(inzerát vložen 15. 06. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 7 a 8, Glowackého 6/555 v Praze 8 – Troji přijme
- od 1. 9. 2018 psychologa / psycholožku v rozsahu pracovního úvazku od 0,8 do 1,0
- od 1. 9. 2018 psychologa / psycholožku v rozsahu pracovního úvazku od 0,3 do 0,5.
Různorodá náplň práce: pedagogicko-psychologická diagnostika, poradenství, částečně možnost terapie a reedukace. Praxe v oboru je výhodou. Přihlášku do výběrového řízení a strukturovaný životopis zašlete na adresu: mezera@ppppraha7a8.cz nebo urbancova@ppppraha7a8.cz – do 18. 6. 2018.

(inzerát vložen 08. 06. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje
pracoviště Rakovník přijme PSYCHOLOGA

Požadujeme: ukončené magisterské vzdělání (jednooborová psychologie), zájem o práci s dětmi, schopnost týmové i samostatné práce. Vhodné pro absolventy.
Nabízíme: odměnu podle platových tabulek pro pedagogické pracovníky, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, 8 týdnů dovolené.
Radka.Nikolau@seznam.cz; Poštovní adresa: Mgr. Radana Nikolau, Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje, Františka Diepolta 1576, 269 01 Rakovník

(inzerát vložen 07. 06. 18)

Hledáme PSYCHOLOGA/PSYCHOLOŽKU do Speciálněpedagogického centra pro tělesně postižené, Brno, Kociánka
Více informací na http://www.skola-kocianka.cz/uredni-deska/volna-mista/
Kontakt: spczs@sskocianka.cz, 601 551 238, 515 504 383

(inzerát vložen 05. 06. 18)

Základní škola SEDMIČKA v Kolíně přijme do svého týmu školního psychologa/psycholožku na úvazek 0,5 (2 dny v týdnu). Náplní práce jsou individuální konzultace se žáky, rodiči a pedagogy a v případě potřeby práce se třídami (s podporou metodika prevence). Nabízíme dobré platové podmínky, supervize, možnost počátečního zaškolení. Požadujeme vzdělání v oboru psychologie (jednooborová nebo v kombinaci se speciální pedagogikou). Psychoterapeutický výcvik a zkušenost s prací s dětmi výhodou. V případě zájmu prosím zasílejte svůj životopis na lhovorkova@7zskolin.cz.

(inzerát vložen 25. 05. 18)

Hledáme psychologa/psycholožku na pracoviště Speciálně pedagogického centra při ZŠ a SŠ Březejc. Požadujeme vzdělání v oboru psychologie (jednooborová nebo v kombinaci se speciální pedagogikou). Místo výkonu práce: Třebíč, případně Velké Meziříčí. Nástup od 1. 9. 2018 (dle domluvy možno i dříve).
V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy a SPC na tel.: 774 449 319.
Další kontakty: e-mail: skola.brezejc@seznam.cz, www.skoly-brezejc.cz

(inzerát vložen 24. 05. 18)

Pedagogicko – psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha 9 – Hloubětín, hledá psychologa na plný úvazek. Požadujeme magisterské studium jednooborové psychologie, nabízíme práci v příjemném kolektivu a možnost dalšího vzdělávání. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis.
Kontakt : travnickova@pppsk. cz tel. 281 867 331

(inzerát vložen 21. 05. 18)

ZŠ Mládeže ve Znojmě shání od září na 2-3 dny v týdnu školního psychologa, výhledově od ledna na plný úvazek. Pracovní doba přímo ve škole je 8:00-14:00 (+ 2 hod. nepřímé práce je možnost dělat doma). Odměna 200Kč/hod. Je nutné mít živnostenský list (stačí i volná živnost) – s plným úvazkem to ale možná bude jinak. Znojmo je dobře dostupné i z Brna. Pozice je již několik let zavedená. V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu katerina.veselska@seznam.cz.

(inzerát vložen 21. 05. 18)

Dobrý den, nabízím k užívání jeden den v týdnu sdílenou místnost vhodnou pro terapeutické účely v Plzni Doubravce. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat. A. Šmídová
Email: smidovaa@gmail.com

(inzerát vložen 21. 05. 18)

Přijmu psychologa do své soukromé ordinace v Říčanech u Prahy. Podmínkou je ukončené studium jednooborové psychologie. Výhodou alespoň započatý psychoterapeutický výcvik. Nabízíme rozmanitou práci s dětmi i s dospělými, diagnostickou i terapeutickou. V případě zájmu zašlete životopis na email: klinickapsychologie@email.cz Bližší informace na telefonu: 774 974 898.

(inzerát vložen 18. 05. 18)

Hledáme záskok za MD na pozici psychologa na Krajském úřade ve Zlíně.
Jedná se o práci na HPP a náplní je psychologické posuzování žadatelů o náhradní rodinnou péči a vyšetřování dětí, které směřují do NRP.
Je potřeba: délka praxe 1 rok, schopnost práce jak v týmu, tak samostatně, odolnost vůči stresu, znalost psychologické diagnostiky, orientace v tématu NRP.
Co za to: platová třída 11, osobní příplatek, příspěvek na obědy, parkování zdarma, příspěvek na rekreaci, skvělý pracovní tým a zázemí, podpora dalšího vzdělávání.
Nástup: červenec – srpen 2018
CV posílejte – simona.cubakova@kr-zlinsky.cz

(inzerát vložen 03. 05. 18)

PSYCHOLOG / PSYCHOTERAPEUT
- soukromá ambulance klinické psychologie na Praze 3, u náměstí Jiřího z Poděbrad – práce s dětmi a dospívajícími – částečný úvazek, férové odměňování, foto pracoviště na webu. Požadavky: – klinický psycholog, nebo dětský klinický psycholog (tzn. složená atestační zkouška z klinické, příp. dětské klinické) psychologie) – dokončený dlouhodobý psychoterapeutický výcvik, funkční specializace z psychoterapie výhodou – po dohodě i psycholog ve zdravotnictví (min 2 roky praxe)
Kontakt: PhDr. Pavla Volfová, pavla.volfova@gmail.com, 604 232 427, ww.psychpraha.cz

(inzerát vložen 23. 04. 18)

ZŠ Slovácká Břeclav hledá školního psychologa na PLNÝ ÚVAZEK.
Náplň práce: především individuální konzultace s žáky, rodiči, pedagogy, práce se třídami, …
Nabízíme práci v dobře fungujícím týmu pracovníků školního poradenského pracoviště (metodik prevence, výchovný poradce, speciální pedagog, dva psychologové). Pozice je na škole zaběhnutá již několik let, je zde vybavená kancelář (psychodiagnostické metody, různé karty, hry, deky, polštáře, míčky, knihy, …).
Nástup je možný dle domluvy v rozmezí červenec – září 2018.

V případě zájmu mi zašlete životopis na adresu aondrova@slovacka.cz

(inzerát vložen 12. 04. 18)

PN v Kroměříži přijme „klinického psychologa“ (popř. „psychologa ve zdravotnictví“). Požadavky: jednooborové mag. studium, kurz „Psycholog ve zdravotnictví“. Pracovní náplň: ind. a skup. práce s osobami s chron. psychotickými a afektivními poruchami, výhledově práce na oddělení pro léčbu závislostí. Pracovní poměr: hl. pracovní poměr, úvazek 1,0, zástup za mateřskou dovolenou (2 roky). Nástup: 6/2018 nebo dohodou. Životopis a motivační dopis zasílejte do 6.5. 2018 vedoucímu psychologie PhDr. Martinu Jánišoví na kontaktní email: janism@pnkm.cz. Více info: www.pnkm.cz Datum zveřejnění: 11.4.2018

(inzerát vložen 12. 04. 18)

CIPS LK, p. o., hledá na plný úvazek psychologa pro náhradní rodinnou péči Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec. Požadujeme: ukončené magisterské studium jednooborové psychologie nebo magisterské studium humanitního oboru + sebezkušenostní výcvik akreditovaný u MZ (§ 116a), trestní bezúhonnost, základní znalosti práce s PC, komunikační dovednosti. Životopisy posílejte na: rodpor.liberec@volny.cz do 15. 5. 2018. Výběrové řízení: 21. 5. 2018 v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec. Datum nástupu: 1. 6. 2018. Informace na tel.: 606 167 312, 485 108 866

(inzerát vložen 12. 04. 18)

Speciálně pedagogické centrum pro žáky s narušenou komunikační schopností při Střední škole a Základní škole Beroun nabízí pozici psychologa pro pracoviště Beroun. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání – kvalifikační předpoklady stanovuje zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů. Nástup od září 2018, úvazek 0,2 až 0,5 dle dohody. Odměna dle platových tabulek pro pedagogické pracovníky. V případě zájmu kontaktujte vedení školy – e-mail.: zvpsberoun@seznam.cz, tel. 311 621 871.

(inzerát vložen 10. 04. 18)

ČEZ a.s. –Psycholog, psycholog junior
• realizace psych. činností v oblasti psychologie práce , realizace psdg.vyšetření, el.Temelín, doba určitá
POŽADUJEME:
• VŠ psychologie (Mgr.– psycholog, Bc. x dvouobor. Mgr. – psych. junior)
• praxe v obl. psychologie práce a psdg dospělých vítána, není podmínkou
• mobilita, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, svědomitost, zodpovědnost, loajalita, týmová spolupráce, odolnost vůči zátěži
• řidičský průkaz B
Nástup dohodou
Prof.cv a motivační dopis zasílejte do 30.4.2018 na email: martina.kriskova@cez.cz

(inzerát vložen 05. 04. 18)

Do soukromé psychologické praxe na Praze 5, Stodůlky, přijmu klinickou psycholožku, výše úvazku na základě dohody. Pro více informací pište na e-mail: Psychologie.praha5@gmail.com.
PhDr.Zuzana Kratochvílová

(inzerát vložen 28. 03. 18)

Hledám zástup do prosince 2018 na pozici školní psycholog na ZŠ, úvazek min. 0,5. Dokončené mgr. vzdělání psychologie. Náplň: individuální poradenství dětem, rodinám, práce se třídou. Vhodné pro osoby na mateřské dovolené, při doktorandském studiu nebo po ukončení VŠ k získání praxe. Velmi vstřícný kolektiv, malá škola. Zaškolím. Škola je na Praze-západ.
Informace a kontakt:Mgr. L. Hubertová, PhD, 604 637 446, lucie.hubertova@tul.cz

(inzerát vložen 28. 03. 18)

Vážení kolegové, do přátelského kolektivu Intervenčního centra Kladno hledáme psychologa ( muže nebo ženu) pro děti, které vyrůstají v domácím násilí pro terapeutickou a poradenskou práci. Úvazek DPP/DPČ, 8 hod týdně, možno rozdělit do více dnů. Nutné je VŠ vzdělání, výcvik, spolehlivost a zkušenost s prací s dětskými klienty. Nabízíme vlastní kancelář, placenou případovou supervizi, výkon práce Kladno, parkování na uzavřeném dvoře. Nástup dle dohody, nejpozději od 01.06.2018. Dotazy a případná CV včetně motivačního dopisu piště na cinkova@zsi-kladno.cz .

(inzerát vložen 28. 03. 18)

Pozice: SPECIÁLNÍ PEDAGOGETOPED
Místo výkonu: Středisko výchovné péče Karviná, Vydmuchov 1835/10
Nástup: od 1.5.2018 – 30.4.2019
Provoz: dvousměnný, 40 hodin týdně, plný úvazek
Vzdělání: ukončená VŠ – magisterský program Speciální pedagogika v oboru Speciální pedagog (etoped), praxe předností
Náplň: spec. pedagogické poradenství, práce s dětmi od 3-26 let, práce se zákonnými zástupci, pedagogy, docházka do škol.
Mzda: od 26 020
Pracovní doba na dobu určitou, posléze možnost i na dobu neurčitou.

Životopisy zasílejte na email: vedouci@svp-ostrava.cz

(inzerát vložen 20. 03. 18)

Organizace: DÚM,DDŠ, SVP a ZŠ Ostrava hledá do svého týmu:

Pozice: PSYCHOLOG
Místo výkonu: Středisko výchovné péče Karviná, Vydmuchov 1835/10
Nástup: od 1.5.2018 – 30.4.2019
Provoz: dvousměnný, 40 hodin týdně, plný úvazek
Vzdělání: ukončená VŠ – jednooborová psychologie (praxe předností)
Náplň: poradenství, diagnostika klientů od 3-26 let, práce se zákonnými zástupci, pedagogy.
Mzda: od 26 020 Kč
Pracovní doba na dobu určitou, posléze možnost i na dobu neurčitou.

Životopisy zasílejte na email: vedouci@svp-ostrava.cz

(inzerát vložen 20. 03. 18)

MŠ, ZŠ a SŠ Gellnerka Brno, p.o. Gellnerova 1; pracoviště Šrámkova 1 Brno – Lesná, hledá pro ZŠ a SPC pro sluch. postižené psychologa na kratší úvazek. Jedná se o zástup za nemoc, následně zástup za MD. Požadujeme odpovídající vzdělání + základy Znakového jazyka. Nástup možný ihned. Žádosti včetně životopisu zasílejte na adresu: hlouskova@zsspbrno.cz .

(inzerát vložen 19. 03. 18)

Nabízíme pracovní místo školního psychologa na ZŠ v Táboře. Úvazek je na domluvě 0,5-1,0. Dobré platové podmínky. Zástup za MD. Požadováno ukončené Mgr. vzdělání jednoobrové psychologie, praxe výhodou. Zaškolení proběhne, pozice je poté velmi samostatná. V případě zájmu se, prosím, ozvěte na email: kosslova.adela@zszborovska.cz

(inzerát vložen 14. 03. 18)

Základní škola Židlochovice hledá kolegu na pracovní pozici školní psycholog. Jedná se o práci úvazek 0,5-1,0 ve škole se zavedeným školním poradenským pracovištěm. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru psychologie. Terapeutický výcvik a praxe výhodou. Zájemce prosíme o zaslání životopisu. Kontaktní osoba: Mgr. Radka Minaříková, e-mail: radka.minarikova@zszidlochovice.cz, mobil: 773573730

(inzerát vložen 14. 03. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Benešov nabízí pozici psychologa pro pracoviště Benešov a Vlašim. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání – kvalifikační předpoklady stanovuje zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů. Nástup možný ihned, odměna dle platových tabulek pro pedagogické pracovníky. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím emailu na adresu: bartova@pppsk.cz.

(inzerát vložen 09. 03. 18)

Oblastní pedagogicko-psychologická poradna Vyškov, hledá pro pracoviště ve Vyškově na Moravě dětského psychologa / psycholožku s možným nástupem od dubna 2018 na celý nebo kratší úvazek. V případě zájmu kontaktujte reditel@opppvyskov.cz

(inzerát vložen 06. 03. 18)

VĚZNICE KYNŠPERK NAD OHŘÍ PŘIJME PSYCHOLOGA NA HPP
POŽADAVKY – min. Mgr. VŠ vzdělání – jednooborová psychologie; osobnostní způsobilost; občanská a morální bezúhonnost; schopnost týmové spolupráce; praxe v psychodiagnostice dospělých vítána (není podmínkou). NÁPLŇ – provádění psychologických vyšetření s odsouzenými; poskytování psychologické péče ods.; pravidelné aktivity s ods. dle své další odbornosti. NABÍZÍME – plat od 27.030,-Kč do 38.170,-Kč; 30 dnů dovolené, 5x sick day; ubytování, závodní stravování + další benefity. Termín nástupu dle dohody. Kontakt: VZemanova@vez.kyn.justice.cz

(inzerát vložen 02. 03. 18)

Nabízím pronájem zařízené terapeutické (pro psychology, konzultanty) místnosti 24 m + kuchyňka a soc. zařízení, internet, klimatizace. Prostory jsou v perfektně udržovaném domě s recepcí 100m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu je 2500,-měsíčně jeden den v týdnu, 4500,- 2 dny v týdnu.
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603 195 057

(inzerát vložen 28. 02. 18)

Ambulance klinické psychologie kliniky Saint Medical s.r.o. přijme nového kolegu na pozici: Psycholog ve zdravotnictví/Klinický psycholog. Podmínkou je ukončená jednooborová psychologie, kurz psycholog ve zdravotnictví, alespoň 2 roky započatý psychoterapeutický výcvik. Nabízíme zaměstnání na plný/částečný úvazek v příjemném kolektivu, spolupráci s kolegy neurology a fyzioterapeuty a motivující platové ohodnocení. Nástup možný ihned. Více informací o pracovišti naleznete na www.saintmedical.cz Strukturovaný životopis v případě zájmu zasílejte na adresu k.patlichova@gmail.com.

(inzerát vložen 27. 02. 18)

ZŠ Alšova, Kopřivnice, okres Nový Jičín hledá školního psychologa aktuálně s úvazkem 0,5. Jedná se o zástup za MD (v rámci tzv. šablon). Podrobnější informace poskytneme přímo na pracovním pohovoru. Podmínkou je absolvování magisterského studia obor psychologie. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. V případě zájmu zašlete do 30. 3. 2018 strukturovaný životopis na email: stepan@zsalsova.cz. Do předmětu uveďte školní psycholog. Předpokládaný nástup 01. 05. 2018. V případě, že někdo bude moci nastoupit dříve – možnost zaškolení.

(inzerát vložen 26. 02. 18)

Soukromá ordinace klinické psychologie v Říčanech u Prahy hledá psychologa na 0,5 pracovního úvazku. Podmínkou je ukončené studium jednooborové psychologie. Výhodou alespoň započatý psychoterapeutický výcvik. Nabízíme rozmanitou psychodiagnostickou a terapeutickou práci s dětmi i dospělými. a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete životopis na email: klinickapsychologie@email.cz. Bližší informace na telefonu: 774 974 898.

(inzerát vložen 21. 02. 18)

Pedagogicko – psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha 9 – Hloubětín, hledá psychologa na plný úvazek. Požadujeme magisterské studium jednooborové psychologie, nabízíme práci v příjemném kolektivu a možnost dalšího vzdělávání. Nástup je možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis.
Kontakt : travnickova@pppsk. cz tel. 281 867 331

(inzerát vložen 19. 02. 18)

Speciálně pedagogické centrum (pro autismus a vady řeči) v Ostravě hledá psycholožku, psychologa s vystudovanou jednooborovou psychologií. Potřebná je dobrá čeština a řidičský průkaz skupiny B. Základ práce je diagnostika a poradenství. Hlásit se mohou i absolventi. Nástup možný ihned. Zaškolíme, nabízíme dobrý kolektiv. Bližší informace podá pan ředitel. Váš motivační dopis a životopis zasílejte panu řediteli Mgr. R. Galiovi na e-mail: rostislav.galia@zskptvajdy.cz a vedoucí SPC Mgr. Jarmile Rakusové na e-mail: spc.rakusova@zskptvajdy.cz

(inzerát vložen 19. 02. 18)

Nabídka pozic interních a externích postgraduálních doktorandů na FTK UP v Olomouci pro
následující výzkumná témata:
• Ověřování účinků metody stroboskopického vidění na pozornost, anticipaci a vizuomotorickou koordinaci u dětí s ADHD (nebo u dětí s vývojovou poruchou koordinace – DCD)
• Metoda klidného oka („quiet eye“) v senzomotorickém učení dětí s ADHD nebo DCD
• Neuromotorické markery ADHD a DCD u dětí: Příspěvek k diferenciální diagnostice
• Účinky zaměření pozornosti na vidění a vizuomotorickou koordinaci u dětí
Vhodné pro absolventy psychologie, speciální pedagogiky, fyzioterapie nebo tělovýchovných oborů.
Kontakt: 775 571 629, 585 636 112, rudolf.psotta@upol.cz

(inzerát vložen 19. 02. 18)

Nabídka pozice postdoktorského výzkumného pracovníka v oblasti diagnostiky senzomotorického vývoje a učení dětí, včetně dětí se specifickými poruchami učení – téma bude specifikované podle zájmu uchazeče. Informace včetně alternativních témat naleznete na:
http://www.psup.cz/podpora-mobility-na-univerzite-palackeho-v-olomouci/
materiál M3 13b FTK (CZ nebo EN)
první kontakt zájemců na tel. 775 571 629, rudolf.psotta@upol.cz

(inzerát vložen 15. 02. 18)

Hledáme psychologa pro práci v Pedagogicko-psychologické poradně Ústeckého kraje
(www.pppuk.cz), pracoviště: Teplice, Děčín, Chomutov, Kadaň, Most, Ústí nad Labem.
Nástup možný ihned.
Podmínkou je vzdělání dle Zákona č. 563/2004Sb., v platném znění.
Nebudeme odpovídat na nabídky uchazečů o zaměstnání, kteří nesplňují předepsané vzdělání.
Případný zájemce zašle CV v elektronické podobě na adresu: hana.polakova@pppuk.cz

(inzerát vložen 15. 02. 18)

Nemocnice Blansko přijme klinického psychologa v úvazku 1,0. Bližší informace podá Eva Machačová, 516 838 116, machacova@nemobk.cz

(inzerát vložen 13. 02. 18)

Školní psycholog v Praze 4 – Libuš
ZŠ Meteorologická v Praze 4 – Libuš hledá školního psychologa na zkrácený nebo plný úvazek. Vlastní terapeutická místnost samozřejmostí, možnost využití pro soukromou klientelu dohodou. Více informací o nás na www.zsmeteo.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Jaroslav Kulik, reditel@zsmeteo.cz

(inzerát vložen 09. 02. 18)

Akreditovaná ambulance klinické psychologie (dětské a dospělé) v Praze1 hledá psychologa na 0,5 úvazek. Podmínkou je ukončené magisterské studium jednooborové psychologie a ukončený kurz “Psycholog ve zdravotnictví”, zahájené či ukončené psychoterapeutický výcvik a předatestační příprava výhodou. Ználost angličtiny výhodou, požadujeme rodilého mluvčí českého jazyka a základní znalost s administraci dětských a dospělých testových metod. Nabídky se životopisem a představou o čisté mzdě posílejte na info@propsyche.cz. Nástup do zaměstnání možné hned.

(inzerát vložen 08. 02. 18)

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek.
Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů.
V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.
PhDr. Karolína Malá; Mgr. Hana Navrátilová

(inzerát vložen 08. 02. 18)

Pronajmu kompletně vybavenou psychoterapeutickou praxi s vlastním sociálním zařízením v Praze 8 Karlíně. Pouze blokově (den/půlden) dle dohody, hodinově ne. Pro bližší informace a prohlídky pište na karelflaska@gmail.com

(inzerát vložen 08. 02. 18)

Soukromá klinika LOGO s.r.o., přijme na pracoviště v Praze na Karlově náměstí klinického psychologa nebo psychologa ve zdravotnictví. Nabízíme práci na plný nebo částečný pracovní úvazek, mezioborovou spolupráci, příjemný kolektiv, zaměstnanecké benefity. Jde o rozmanitou a zajímavou diagnostickou i terapeutickou práci s převážně dětskou klientelou. Pokud vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání CV na personalni@logoped.cz. Kontaktní osoba: Věra Matějková.

(inzerát vložen 08. 02. 18)

Město Bučovice hledá pro Základní školy v Bučovicích školního psychologa na plný úvazek, případně na částečný úvazek. Nástup: po vzájemné dohodě. Náplň práce: konzultační činnost, psychologické poradenství, metodická a informační činnost žákům, zákonným zástupcům dětí a pedagogům škol při výchovných a vzdělávacích potíží žáků.

Požadujeme: ukončené magisterské vzdělání v oblasti psychologie. Výhodou: praxe v oboru
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím emailu na adresu: teuchnerova@bucovice.cz, bližší informace na tel. čísle – 517324427, 734685222, Mgr.Teuchnerová

(inzerát vložen 07. 02. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 11a12 přijme pracovníka na pozici metodik prevence v rozsahu 1,0 úvazku pro pracoviště Barunčina 11, Praha 12. Požadujeme VŠ magisterské vzdělání obor psycholog/speciální pedagog. Více informací u PhDr. Novákové, ředitelky poradny: novakova@ppp11a12.cz, tel: 777 143 003

(inzerát vložen 29. 01. 18)

PN v Kroměříži přijme „klinického psychologa“ (popř. „psychologa ve zdravotnictví“) na úvazek 1,0; nástup ihned nebo dohodou.

Požadavky:
• jednooborové magisterské studium psychologie
• akreditovaný kvalifikační kurz „Psycholog ve zdravotnictví“
Pracovní náplň:
• psychodiagnostika, ind. a skup. psychoterapie osob s psychotickými a afektivními poruchami, výhledově práce na oddělení pro léčbu osob závislých na psychoakt. látkách
Životopis a motivační dopis zasílejte do 15.2. 2018 vedoucímu psychologie PhDr. Martinu Jánišovi na kontaktní email: janism@pnkm.cz. Více informací na stránkách PNKM

(inzerát vložen 29. 01. 18)

Dětská psychiatrická nemocnice Louny

přijme

psychologa (i neatestovaného)

v oboru nabízíme podporu předatestačního i celoživotního vzdělávání,
dobré platové ohodnocení, atd.

Bližší informace osobně nebo telefonicky.

Kontakt : 776 155 303, 415 620 130, pavel.kracmer@dpnlouny.cz

(inzerát vložen 25. 01. 18)

Dětská psychiatrická nemocnice Louny
přijme
psychologa (i neatestovaného)
v oboru nabízíme podporu předatestačního i celoživotního vzdělávání, dobré platové ohodnocení, atd.
Bližší informace osobně nebo telefonicky.
Kontakt : 776 155 303, 415 620 130, pavel.kracmer@dpnlouny.cz

(inzerát vložen 25. 01. 18)

Nemocnice Ostrov přijme psychologa
Nabízíme:
• zajímavou a zodpovědnou práci v dynamicky se rozvíjejícím soukromém zdravotnickém zařízení
• možnost specializační přípravy v oboru klinická psychologie
• různorodou práci na akutním i psychoterapeutickém oddělení
• dobré platové podmínky, benefity, dovolená 5 týdnů + 1 týden
Požadujeme:
• ukončené magisterské vzdělání v oboru jednooborová psychologie
• kurz Psycholog ve zdravotnictví, psychoterapeutický výcvik výhodou
• zájem o obor, vstřícný přístup, týmová spolupráce
Prim. MUDr. Richard Záleský, tel: +420 774 521 784, e-mail: zalesky@nemostrov.cz

(inzerát vložen 24. 01. 18)

CIPS LK, p. o., hledá na plný úvazek psychologa do Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec.
Nástup 1. 4. 2018.
Kvalifikační předpoklady dle Zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách (§ 116a). Požadujeme trestní bezúhonnost, základní znalosti práce s PC, komunikační dovednosti, vstřícnost, spolehlivost. Zkušenosti v oboru vítány.
Profesní životopisy posílejte na: rodpor.liberec@volny.cz do 8. 3. 2018
Výběrové řízení proběhne: 12. 3. 2018 v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec, Dvorská 445, Liberec
Dotazy na tel. čísle: 606 167 312, 485 108 866

(inzerát vložen 23. 01. 18)

Do ambulance klinické psychologie a psychoterapie v Mladé Boleslavi příjmu klinického psychologa/psycholožku nebo psychologa/psycholožku ve zdravotnictví. Ambulance je akreditovaným pracovištěm pro specializační vzdělávání v klinické psychologii. Výše úvazku a termín nástupu dle domluvy. Nabízím různorodou psychoterapeutickou a diagnostickou práci s dětmi, dospívajícími a dospělými, dále nadstandardní finanční ohodnocení dle výše úvazku a dosaženého vzdělání a praxe, flexibilní pracovní dobu, podporu vzdělávání, supervizi. Email: jana.pichova.psycholog@gmail.com a telefon: 776 769 338

(inzerát vložen 18. 01. 18)

Ordinace klinické psychologie pro dospělé v Semilech přijme psychologa. Místo je vhodné pro klinické psychology, pro psychology v předatestační přípravě-akreditovaná ordinace, úvazek 1,0 (nebo dle dohody). Dobré platové podmínky, flexibilita pracovní doby, individuální supervize.
Požadované předpoklady: absolvování kurzu „Psycholog ve zdravotnictví“, započatý psychoterapeutický výcvik. Atestace a funkční specializace výhodou. Nástup dle dohody.
V případě zájmu zašlete prosím CV na email: adra@centrum.cz nebo volejte 737762077, Mgr. Adriana Náhliková.

(inzerát vložen 17. 01. 18)