Off 01

Vigilanční test - CompACT-Vi - verze pro HTS 5

Bez n zvu

Novou verzi CompACT-Vi pro HTS 5 je možno využívat na těchto operačních systémech: Windows, Linux, Mac.

Upozornění: Test není kompatibilní s prohlížečem Internet Explorer verze 11. Doporučujeme používat jiný prohlížeč, příp. starší verzi Internet Exploreru.

Test je určen k zjišťování dlouhodobé pozornosti a vigilance, tj připravenost jedince rozeznávat malé změny, které se náhodně objevují v okolním prostředí a schopnost na ně reagovat. Test je možné administrovat v těchto formách:

• Vigilance
• Dlouhodobá pozornost
• Dlouhodobá pozornost – screening

Můžete si prohlédnout ukázku výstupu jednoho zkušebního testování CompACT-Vi v HTS 5.

V HTS 5 můžeme tuto metodu nabídnout také v němčině. Pro objednání postupujte jako při objednání testu v českém jazyce, pouze do políčka Poznámka uveďte, že máte zájem o německou verzi.

Přejít na stránku HTS 5

CompACT-Vi - Jednorázové on-line testování   440,- Kč   Obj.č. 51821
CompACT-Vi - 1-9 kreditů   275,- Kč   Obj.č. 51821-1
CompACT-Vi - 10-49 kreditů   220,- Kč   Obj.č. 51821-2
CompACT-Vi - 50-199 kreditů   120,- Kč   Obj.č. 51821-3
CompACT-Vi - 200 a více kreditů   60,- Kč   Obj.č. 51821-4

 

Přejít na stránku on-line objednávky >>

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

K ceně objednaného zboží připočítáváme poštovné a balné (v ČR ve výši 180,- Kč, na Slovensko ve výši 490,- Kč).
Fakturu za objednané zboží vystavujeme v Kč, pro objednávky ze Slovenska v Eur (s platbou na náš účet vedený u ČSOB na Slovensku).
Pokud si přejete vystavit fakturu bez DPH, prosíme o zaslání kopie o registraci k DPH v SR (Osvedčenie o registrácii pre daň z pridanej hodnoty).

Cena placeného přístupu je stanovena na 12 měsíců (od ledna do prosince). Tato doba může být libovolně prodlužována a při zakoupení portálu v průběhu kalendářního roku bude účtována pouze cena pro zbývající měsíce.

Při využívání placeného přístupu k portálu HTS 5 je třeba testy zvlášť objednat a zakoupit. Cena jednotlivých administrací u formy placeného přístupu je nižší. Tato forma je určena především pro uživatele, kteří testují častěji.