Off 01

LMI - Dotazník motivace k výkonu - verze pro HTS 5

Lmi

Novou verzi LMI pro HTS 5 je možno využívat na těchto operačních systémech: Windows, Linux, Mac.

Nová verze testu LMI pro HTS 5 obsahuje podklady pro interpretaci a podrobný přehled výsledků, které je možné vyhodnotit podle norem různých standardizačních souborů.

Můžete si prohlédnout (zkrácenou) ukázku výstupu jednoho zkušebního testování LMI v HTS 5.

V HTS 5 můžeme tuto metodu nabídnout také v následujících jazykových verzích: angličtina, italština, němčina, norština, ruština. Pro objednání postupujte jako při objednání testu v češtině, pouze do políčka Poznámka uveďte, o jakou jazykovou verzi máte zájem.

Přejít na stránku HTS 5

LMI - Jednorázové on-line testování   440,- Kč   Obj.č. 51151
LMI - 1-9 kreditů   275,- Kč   Obj.č. 51151-1
LMI - 10-49 kreditů   220,- Kč   Obj.č. 51151-2
LMI - 50-199 kreditů   120,- Kč   Obj.č. 51151-3
LMI - 200 a více kreditů   80,- Kč   Obj.č. 51151-4

 

Přejít na stránku on-line objednávky >>

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

K ceně objednaného zboží připočítáváme poštovné a balné (v ČR ve výši 180,- Kč, na Slovensko ve výši 490,- Kč).
Fakturu za objednané zboží vystavujeme v Kč, pro objednávky ze Slovenska v Eur (s platbou na náš účet vedený u ČSOB na Slovensku).
Pokud si přejete vystavit fakturu bez DPH, prosíme o zaslání kopie o registraci k DPH v SR (Osvedčenie o registrácii pre daň z pridanej hodnoty).

Cena placeného přístupu je stanovena na 12 měsíců (od ledna do prosince). Tato doba může být libovolně prodlužována a při zakoupení portálu v průběhu kalendářního roku bude účtována pouze cena pro zbývající měsíce.

Při využívání placeného přístupu k portálu HTS 5 je třeba testy zvlášť objednat a zakoupit. Cena jednotlivých administrací u formy placeného přístupu je nižší. Tato forma je určena především pro uživatele, kteří testují častěji.