Off 01

talkSignals - trénink, rozvoj, podpora a povzbuzení komunikace

nástroj pro poskytování zpětné vazby v komunikaci při vyjednávání, týmových diskusích a při dialogu

Talk

1. české vydání, Testcentrum, Praha 2005

Autoři: M. Eggers, H. J. Baudis

Překlad a úprava: S. Hoskovcová

Využití: sledování vlastního komunikačního chování a zpětná vazba od skupiny

Tuto metodu nabízíme ve variantách:

  • verze tužka-papír
Charakteristika

talkSignals jsou nástrojem pro poskytování zpětné vazby za účelem zlepšení komunikace v rámci pracovních schůzek, konferencí a při jednáních. Pomocí zpětnovazebných symbolů se individuální komunikační chování vizualizuje souběžně, tedy v průběhu rozhovoru. Účastníci rozhovoru si předávají (jako reakci na konkrétní podněty) karty se symboly, které zobrazují rušivé nebo žádoucí způsoby chování. Tímto způsobem se účastnice a účastníci diskuse formou hry dozvědí, jak jejich komunikační chování vnímají druzí. Pro zpětnou vazbu je k dispozici celkem 10 symbolů zpětné vazby, které charakterizují typické žádoucí nebo rušivé způsoby chování.

talkSignals obsahují příručku s návodem a variantami, jak s kartami pracovat a jak metodu vyhodnocovat, 10 symbolů pro zpětnou vazbu (vždy 20 signálních karet od každého symbolu) a 50 záznamových listů s přehledem všech 10 symbolů pro zaznamenání obdržených karet každého účastníka. talkSignals lze použít v situacích, kdy spolu hovoří 2 až 20 osob.


Úplný testový soubor   1480,- Kč   Obj.č. 128
(příručka, sada karet, 50 ks záznamových listů)
Záznamový list (50 ks)   400,- Kč   Obj.č. 128-2

 

Přejít na stránku on-line objednávky >>

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

K ceně objednaného zboží připočítáváme poštovné a balné (v ČR ve výši 180,- Kč, na Slovensko ve výši 490,- Kč).
Fakturu za objednané zboží vystavujeme v Kč, pro objednávky ze Slovenska v Eur (s platbou na náš účet vedený u ČSOB na Slovensku).
Pokud si přejete vystavit fakturu bez DPH, prosíme o zaslání kopie o registraci k DPH v SR (Osvedčenie o registrácii pre daň z pridanej hodnoty).