Off 01

Vzdělávací aplikace WISC-III

Pomůcka pro interpretační strategie a nápravná doporučení

Wisc aplikace

1.české vydání, Testcentrum – Hogrefe, Praha 2008

Autoři: C. L. Nicholson, C. L. Alcorn

Překlad: J. Zapletalová

Odborná redakce, úprava a komentář: D. Krejčířová

Tuto metodu nabízíme ve variantách:

  • verze tužka-papír

Publikace vychází z Wechslerovy teorie inteligence a popisuje faktory vyplývající z kombinace skórů jednotlivých subtestů. Uvádí možnosti nápravy, specifikované pro určité věkové kategorie a založené na výsledcích subtestů.

Interpretační texty i nabídky nápravných programů jsou užitečné zejména při sdělování výsledků rodičům či jiným opatrovníkům dítěte. Výsledky testu WISC-III jsou shrnuty ve smyslu silných stránek dítěte a oblastí, ve kterých je třeba zlepšení, spíše než v číselných termínech.

Z předmluvy PhDr. Dany Krejčířové:

Český uživatel testu WISC-III dostává do rukou příručku, která mu může pomoci lépe využít výsledky metody především v pedagogicko-psychologické praxi. Doporučené postupy však jistě mohou být inspirací i pro práci dětského klinického psychologa, který by měl vždy zvažovat i školní perspektivy a speciálně pedagogické potřeby dětí, s kterými se ve své práci setkává. Příručka nabízí některá schémata, použitelná při interpretaci výsledků, což může usnadnit práci zejména začínajícím psychologům, ale může obohatit i postupy zkušeného diagnostika.

Úplný testový soubor   1100,- Kč   Obj.č. 131
(příručka, 25 ks pracovních listů)
Příručka   850,- Kč   Obj.č. 131-1
Pracovní list (25 ks)   250,- Kč   Obj.č. 131-2

 

Přejít na stránku on-line objednávky >>

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

K ceně objednaného zboží připočítáváme poštovné a balné (v ČR ve výši 180,- Kč, na Slovensko ve výši 490,- Kč).
Fakturu za objednané zboží vystavujeme v Kč, pro objednávky ze Slovenska v Eur (s platbou na náš účet vedený u ČSOB na Slovensku).
Pokud si přejete vystavit fakturu bez DPH, prosíme o zaslání kopie o registraci k DPH v SR (Osvedčenie o registrácii pre daň z pridanej hodnoty).